Paris Işıltısı

Ciltte Devrim Işıltısı

Paris Işıltısı, florida laboratuarı tarafından geliştirilen, NCTF 135HA cilt yenileme ve cilde yeni boyut kazandıran enjekte yöntemlerindendir.

Cildin derinliklerine kadar etkisini sürdüren paris ışıltısı yöntemi enjekte yöntemi ile derinin iç kısmını ve hücrelerini canlandırarak, gözeneklerini açan, cildin pek çok noktasına verilen ölü hücreleri canlandıran maddelerin hareket noktasını güçlendiren bir yapıya sahiptir. Bu işleme tıp dilinde mikro enjeksiyon yöntemi denilmektedir.

  • Paris ışıltısı tedavisi teknoloji potansiyelinin hızlı bir evrim geçirdiği Avrupa biliminin tip hizmetleri üzerinde çalışmalarını daha da sıkıştırdığı bir dönemde, tıbbi cihaz ve yöntemlerinin sayıca artış gösterdiği bir çağda, hücreleri yenileyen gençlik iksiri ve modeli sayesinde, bilimin boyut değiştireceği hizmetlerin doğmasına ön ayak oluşturmuştur. Paris ışıltısı zenginleştirdiği, A,B,C ve E vitaminleri de dâhil olmak üzere 14 vitamin öğesi çeşitliliği ve cilt besleyici mineral zenginliği ile ayrı bir gençlik iksiri formülü oluşturarak, tıp bilimine ve yaşlanma fobisi olan tüm hastalarına umut ışığı olmuştur. Elastin ve kolojen üretiminin katlanarak arttığı, besleyici özelliği ile 24 farklı aminoasit maddesini içeriğinde barındırarak Paris ışıltısı doku ve cilt yapısına canlandırma ve parlaklık hacmi kazandırmıştır.
  • Nem oranını artırarak, cildin nem dengesini artıran, hyalüronik asit molekülleri sayesinde yaslanmaya karşı savaşan antioksidan özellikleri ile cilt doku ve yapısını genclestirerek, canlılık ve parlaklık görüntüsü sağlamıştır. Paris ışıltısı tıp dilinde adı yeni bir anti_aging bakım yeni nesil mezoterapi formülüdür. Yorgun, elastikiyetini canlılığını ve hacmini kaybetmiş cildin kırışıklıkların önüne geçmede birebir etkili ve kesin çözüm olanağı sunan cilt nem dengesini koruyan ve parlaklık hacmi kazandıran en yeni teknoloji nimeti, tıp biliminin temel fırsat ve kazanım hizmetlerindendir.
  • Paris ışıltısı zararlı güneş ışınlarına bağlı olarak gelişen ultraviyole ışınlarının tehlikeli ve cildi deforme edecek nitelikteki zararlı mikroorganizma ve hücresel tehlikelerine karşı son derece kaliteli; hızlı çözüm fırsatı tanıyan hücresel yaşlanmayı geri çevirme noktasında dikkat çeken bilişim odaklı tedavi yöntem ve araçlarındandır.
İlginizi Çekebilir  İzmir Lazer Epilasyon

Bilişim araçlarının Paris ışıltısı tedavi yöntemlerine kattığı değer ve ışık yadsınamaz bir gerçektir. Paris ışıltısı tedavisi; Mekanizması yeni, bilimsel tekno araç sistemi ile uzman doktorların ve gençleşmek isteyen tüm hastalarının bir numaralı tercihi olup; tıpta uzmanlık seviyesini doruk noktalara çıkarmayı başaran bir cilt tedavi yöntemidir.

Paris Işıltısı Fiyatları 2024

Paris ışıltısı fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2024 Tüm haklarımız saklıdır.