Epipoint Sistem Foto Epilasyon

Epipoint Sistem Foto Epilasyon Uygulaması Nedir?

Epipoint Sistem Foto Epilasyon; Tüylenme birçok kişinin ortak sorunları arasında yer almaktadır. İstenmeyen tüyler için birçok farklı yöntem denenmekte olup birçok kişi bu duruma acilen bir çözüm aramaktadır.

İstenmeyen tüyler için tercih edilen bir diğer yöntem ise epipoint sistem foto epilasyon yöntemidir ve bu yöntem kalıcı bir epilasyon yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Epipoint Sistem Foto Epilasyon Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Epipoint sistem foto epilasyonu yönteminin ilk öne çıkan özelliği şüphesiz ki acısız olmasıdır. Birçok epilasyon yönteminde şiddetli yanma acı hissi ile birçok kişi karşı karşıya kalmaktadır. Ancak bu yöntem sayesinde herhangi bir acı hissi oluşmamaktadır ve son derece etkili bir uygulamadır.

Bununla birlikte diğer epilasyon yöntemlerinde genellikle yaş sınırı karşımıza çıkmaktadır. Kimi yöntemde 16 yaş sınırı bulunurken kimisinde 18 yaş sınırı karşımıza çıkmaktadır. Ancak Epipoint Sistem Foto Epilasyonu yönteminde yaş sınırı yer almaz her yaş grubu için uygun bir epilasyon yöntemi olarak karşımıza çıkar.

Ülkemizde epilasyon oldukça masraflı bir işlemdir. Özellikle kalıcı epilasyonlarda kişiler oldukça yüksek dudak uçuklatan meblağlar ödemektedir. Bu yöntem diğer uygulamalara göre daha uygundur ve atış sayısına göre ücret ödeme sistemi bulunmaktadır.

Birçok epilasyon sisteminde fiyatlandırma ortaktır ve yapılacak işleme bakılmaksızın toplu ödemeler talep edilir. Epipoint Sistem Epilasyon sisteminde ise kart ve kontör sistemi mevcuttur.

Bu karta bireyler yükleme gerçekleştirmekte ve atım yapılan sayıya bağlı olarak karttan çekim yapılmaktadır. Boş yere para ödeme gibi bir durum Epipoint Foto Epilasyon yönteminde bulunmamaktadır.

Epipoint Sistem Foto Epilasyonu Uygulaması Neden Acısız Bir Uygulamadır?

Bireylerin en çok merak ettiği konulardan birisi ise bu uygulamanın neden acısız olduğu yönündedir. Birçok epilasyon yönteminden kişiler acısına dayanamadığı için kaçmaktadır. Ancak Epipoint Sistem Foto Epilasyonu yönteminin acısız olması sebebi ile sıkça tercih edildiği bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir  Lazerle Topuk Bakımı

Bu lazer uygulamasının acısız olmasının sebebi başlıklarında yer alan teknolojik sistemdir. Başlıklarda yer alan soğutma sistemi sayesinde atım yapıldığı an bölgede donma işlemi olduğu için kişi herhangi bir acı ile karşı karşıya kalmaz.

Epipoint Sistem Foto Epilasyon Fiyatları 2024

Epipoint sistem foto epilasyon fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2024 Tüm haklarımız saklıdır.