Diode Lazer Epilasyon

Diode Lazer Epilasyon; Lazer sistemleri tek dalga boyuna sahip ışık demetini sonsuza kadar hiç dağılmadan ve güç kaybetmeden gönderebilen sistemlerdir. Diode Lazer 810 nm.

Dalga boyuna sahip ışık demetidir. 810 nm. Dalga boyundaki ışık biraz kıl kökünün rengini veren MELANİN renk maddesi tarafından emilirken daha çok sadece kıl kökünü besleyen çok ince kılcal damarların oluşan yüksek ısıyla tahrip eder.

Sonrasında kılın beslenmesi bozulur ve kıl kökü ölür ve yaklaşık bir haftada dökülür. İki ay aralarla diode lazer epilasyon seansları uygulanır. Tüm vücut epilasyonunda ortalama 6-8 seanslık uygulama yeterli olabilir.

Diode Lazer Epilasyon başarısı cilt ve kıl tipine ve hormonal bir sorunun olup olmamasına bağlı olarak %80-85 oranındadır. %15-20 Oranda belirtilen seanslardan daha uzun sürebilir veya yeterli sonuç almayabilir.

Açık renk cilt tiplerinde ve koyu renk, kalın kılların yanı sıra daha açık renkli ve ince kıllarda da başarı sağlanabilir.

Diode Lazer Epilasyon ,ergenlik dönemine girmiş kıl yapısı belirginleşmiş tüm bireylerde 12-14 yaşından itibaren uygulanabilir.

Uygulamanın bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Özellikle sırt, göğüs, ense bölgesinde deri daha kalındır. Bu nedenle daha derine ulaşıyor olması nedeniyle erkek epilesyonunda özellikle yeğlenen sistemdir.İnce yüz kıllarında da başarılı bir sistemdir.

  • Temaslı epilasyon yöntemidir.
  • Başlıktaki soğutma sistemine rağmen uygulanması sırasında orta derece bir acı hissi yaratır.

Diode Lazer Epilasyon Fiyatları 2024

Diode lazer epilasyon fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon
2024 Tüm haklarımız saklıdır.