Dinamik Askı İle Yüz Germe

Dinamik Askılama Nedir?

Dinamik Askı ile Yüz Germe, uzun ömürlü ve esnek asma ipleri sayesinde uygulanmakta olan ameliyatsız yüz germe işlemine denir.

Dinamik askılama sayesinde yüzde beliren yaşlı ve yorgun ifadeler ortadan kalkıyor ve bunun için kalıcı, esnek askılarla lifting amacıyla yapılmaktadır. Uygulama sonrası gerginleştirici etki hemen gözle görülür kıvama gelmektedir.

Başka hiçbir uygulamada görülmeyen bir şekilde dinamik askı ile yüz germe doktora ve tedavi uygulanan kişiye, işlem tamamlanmadan önce asimetride sorunun düzelmesi, burunun iki yanında meydana gelmiş olan ve yaşlı bir görünüm katan oluklarda sağlanan açılma miktarı gibi, gelişmeleri kontrol etme fırsatı da sunar.

Yüzünüzde yaşlı görünüm oluşmasını sağlayan; yıllar içerisinde gevşeyip sarkan kas ve dokulardır. Dinamik askılama bu sarkan dokuları derinden destekleme yöntemi ile asmak ve cildi germek için geliştirilmiş, güvenli ve dünya genelinde sıkça kullanılan bir yöntemdir. 60 seneden fazla zamandır güvenle kullanılmakta olan, biyo uyumlu malzemeden yapılmaktadır.

Yüzünüzün sarkmalarını askılamak için kullanılmakta olan esnek ve asıcı biyo-uyumlu materyal sayesinde derin dokuda erimeden kalır. Bu sayede asıcı ve toparlayıcı etkisi çok daha uzun süre devam eder ve ilerleyen yıllarda yeni ve daha ileri sarkmalara karşı da, yararlı bir destekleyici etkide bulunur.

Yüzdeki sarkmaları harika denecek bir seviyede askılama esnasında biyo-uyumlu materyal esnekliği sayesinde, yüzün mimik hareketlerine uyum sağlayıp, dışarıdan belli olmadan görevini yerine getirir ve Dışarıdan belli olacak gerilmelere asla neden olmaz.

Neden Dinamik Askı?

Dinamik askılama, yüzümüzdeki sarkma ve derinleşen çizgileri uzun süre ile çözebilen ve sarkmayı uzun yıllar boyu erteleyebilen ender yöntemlerden ve en etkili yöntemdir.

Bu sayede yaşlı gösteren ve aşağı doğru sarkmış yüz ifadeleri, tekrar genç yaşlardaki görünüme dönebilir, yaşlı ve mutsuz olan yüz ifadesi doğal halini alır.

İlginizi Çekebilir  İpek Koza Estetiği

Dinamik askılama işleminin, çözülüp dağılmayan bir askı ile yapılması sayesinde çeşitli avantajları vardır;

  • Askılama ve taşıma ömrü çok uzun sürer.
  • Dokularla direkt olarak bir temasta bulunup reaksiyon göstermediğinden dolayı riskleri histolojik işlemlere göre daha azdır.
  • Hekime daha güvenilir bir uygulama fırsatı verir.

Dinamik Askı Ile Yüz Germe Fiyatları 2024

Dinamik askı ile yüz germe fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2024 Tüm haklarımız saklıdır.