HyaToks Uygulamaları

HyaToks Uygulamaları, ilerleyen yaş özellikle bayanları olumsuz olarak etkilemektedir. Bu sebepten dolayı oluşan yüz çizgilerini boyun ya da dekolte bölgelerinde meydana gelen bozulmaları çözmek ve eski haline döndürmek için çeşitli dolgu yöntemlerine başvurulmaktadır.

Bu uygulamaların seçilmesinin en büyük nedenlerinden biri tedavi sona erdikten sonra hastaların hemen günlük rutinlerine dönebilme imkanlarıdır. Üstelik bu hyatoks uygulamaları sırasında uygulamanın yapılacağı bölüm uyuşturulduğu için kişilerin acı hissetmeleri de mümkün değildir.

Cilt bakımlarına ve kendilerine özen gösteren hastalar düzenli aralıklarla yaptırdıkları toksin işlemleri sayesinde yaşlanma izlerini uzun süre erteleyebilme fırsatını ellerinde tutmaktadır.

Toksin uygulamalarının estetik görüntüden ziyade sağlık amaçlı kullanıldığı zamanlarda mevcut. Fakat her ne sebeple kullanılırsa kullanılsın dolgunun içerdiği maddelerin insan sağlığına herhangi bir zararının olmadığı bilinmektedir.

Dolgu uygulamaları, yaşla birlikte fark edilir hale gelen ince çizgileri yumuşatmak veya ortadan kaldırmak için kolay uygulanır ve güvenli prosedürlerdir.

Diğer sistemlere kıyasla, kırışıklıkların giderilmesine yönelik Dolgu enjeksiyonları, özellikle kaş çatma çizgileri, karga ayakları ve boyundaki çizgilerin tedavisinde tartışmasız bir sağlık sağlar. B0t0x prosedürü, ince iğneler ile ilacın kaslara enjekte edilmesini içerir.

Dolgu Nedir?

Botulinum Tip A’nın enjeksiyonu, kas hareketlerini önler ve özellikle alın kırışıklıkları, kaz ayağı, kaş çatma çizgileri ve boyundaki kırışıklıkları azaltır. Dolguenjeksiyonunda, ilaca direkt olarak kaslara ince iğneler enjekte edilir ve daha sonra 4-7 gün içinde çizgileri ortadan kaldırır. Ayrıca yeni kırışıklıkların oluşmasını da önler.

Dolgu Enjeksiyonunun Amacı Nedir?

Bu, verve tarafından gönderilen mesajı kaslara bozan bir ilaçtır; Başka bir deyişle, hastanın te sinir tarafından verilen emirleri izlemesini engelleyen bir ilaç. Bu nedenle, prosedürden sonra kas inaktive olur.Dolgu bu amaçla zaten uygulanmaktadır.

Bot0x Enjeksiyonlarını Kimler Yapabilir?

Plastik cerrahlar, dermatologlar ve medikal estetik uzmanları Dolgu uygulayabilirler. Süreci uygulayacak olan hekimin, yüz anatomisini ve kas hareketlerinin yönünü çok iyi bilmesi gerekir.

İlginizi Çekebilir  Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

B0t0x ile Hangi Problemler Çözülebilir?

Dolgu özellikle ayakların ayakları, kaşlar, üst dudak ve boyundaki çizgiler, ellerde, ayaklarda ve koltuk altlarında aşırı terleme, spastisite ve migren baş ağrılarının tedavisinde kullanılır.

Bot0x Enjeksiyon Alanında Şişme Oluşur mu?

B0tox dolgu maddesi değildir ve bu nedenle Dolgu enjeksiyon alanında şişme olmaz. Uygulama yerinde kas gevşemesi sonucu sadece hafif bir değişiklik olur.

Prosedür nasıl uygulanıyor?

Dolgu bir enjeksiyon terapisidir. Tedavi bölgesi enjeksiyondan 20 dakika önce lokal anestezik krem ​​ile uyuşturulur. Tedavi bölgesini temizledikten sonra, düşük dozlarda kaslara çok ince iğneler enjekte edilir. Prosedür için 10 ila 15 dakikalık bir seans yeterlidir.

Ne Zaman Etkisi Gösterir?

En erken ikinci günde etkisini göstermeye başlar. Etkisi genellikle 3. günde gözlenmeye başlar ve 7. günde açıkça görünür hale gelir; Ancak bu, ilaca bağlı olarak kişiden kişiye değişir. Tam sonuç on gün içinde elde edilir.

Yan etkilere neden olur mu?

Dolgu, yıllardır tedavi amaçlı kullanılan bir ilaçtır. Terapötik amaçlar için kullanıldığında, yüksek dozlarda hastalara uygulanır. Böyle bir durumda bile, herhangi bir organa zarar vermez.

Etkisi ne kadar sürer?

Etkisi genellikle 4-6 ay sürer. Zaman ilaca bağlı olarak kişiden kişiye değişir, bu yüzden biraz daha kısa veya daha uzun olabilir. B0t0x’un etkisi azaldığında, tedavi alanı bir önceki duruma döner.

Dolgu aynı siteye beş ila altı kez uygulandığında, efekt daha uzun sürer. Uzmanınız tarafından önerilen kırışıklıkların tedavisi için tasarlanan dermatokobik ürünleri kullanmalısınız. Bu eylem süresi uzayabilir.

HyaToks Uygulamaları Fiyatları 2024

HyaToks uygulamaları fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2024 Tüm haklarımız saklıdır.