Boyunda Toksin Uygulamaları (Nefertiti Boynu)

Boyunda Toksin Uygulamaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Boyunda Toksin Uygulamaları dünyada özellikle 21. yüzyılın en çok uygulanan estetik tedavilerinden biridir. Cerrahi operasyonlara ihtiyaç olmadan yapılan bu işlemler dolgu içeren uygulamalar içinde sayılmaktadır. Özellikle nefertiti boynu ile bütün kırışıklıklara karşı büyük bir gelişme sağlandığı bilinmektedir.

Boyunda Toksin Uygulamalarının Özellikleri

Boyun vücudun en ince ve en hassas derisini bulunduran kısımlardan biridir. Bu sebepten dolayı yaşlanmaya karşı da sarkma ve kırışıklıklara karşı da oldukça hassasdır. Boyunda oluşan kırışıklıklardan ya da çizgili kısımlardan boyunda toksin uygulamaları sayesinde kurtulmak çok kolaydır.

Boyunda toksin uygulamalar işlemi bir dolguişlemi olarak da tanındığı için iğne aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Hastaların herhangi bir rahatsızlık ya da acı duymamaları adına işlemden otuz ya da otuz beş dakika kadar önce boyunlarına uyuşturacak şekilde ilaç verilir uyuşturulmaktadır.

Hastaların boyunlarında uyuşturma işlemi için lokal anestezi özellikleri göstermekte olan kremler kullanılmaktadır. Hedeflenen uyuşmaya sahip olunduktan sonra oldukça ince uçlara sahip enjektörler kullanılarak ilaç boyunda istenilen kısımlara enjekte edilmektedir.

Bu uygulama işlemin yapılacağı yere göre değişim gösteren süreçleri barındırmaktadır. Tedavi bittikten sonra hastaların normal yaşantılarına devam etmemeleri için hiçbir sebep veya sorun bulunmamaktadır. Ancak hastaların boyunda toksin uygulaması tedavisini yaptırdıktan sonra özellikle ilk zamanlarda birkaç hususa dikkat etmeleri gerekir.

Boyunda toksin dolgu işlemi yani Nefertiti boynu yaptıran kişiler tedavi bittikten yani tüm işlemler sona erdikten sonra bir süre dik pozisyonda durmalılar. Bu boyundan talep edilen ektiyi alabilmek için oldukça mühim bir konudur.

Tedavinin ardından bir iki gün boyunda ağır sporlar hareketlerinden ya da sauna gibi çok aşırı sıcak alanlardan da uzak durulmalıdır. Tedavi sonrasındaki iyileşme süresi oldukça kısa olsa da dolgu en iyi seviyede fayda alabilmek için bu konularda hassasiyet gösterilmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir  Diş Sıkma / Diş Gıcırdatma(bruksizim) Tedavisi

Boyun kırışıklıklarını tamamen yok eden bu uygulamanın yedi aya kadar etkisini sürdürdüğü bilinmektedir. Fakat kendine ve cildine dikkat göstermeyen hastalar yedi aylık bu süreci neredeyse yarı yarıya indirme potansiyeline sahiptir.

Süreci uzatmak da kısaltmak da hastalara bağlı bir durumdur. Bu toksin uygulamalarının zamanla yenilenebilir özellikleri mevcuttur. Ancak hamile kalan kadınlarda ya da emziren annelerde boyun toksin uygulamalarının yapılmasının sakıncalı olduğu belirtilmektedir.

Boyunda Toksin Uygulamaları Fiyatları 2024

Boyunda toksin uygulamaları fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2024 Tüm haklarımız saklıdır.