Odaklı Ultrason Ameliyatsız Yüz Germe

Odaklı Ultrason İle Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Odaklı Ultrason Ameliyatsız Yüz Germe, günümüzün en büyük sorunlarından biri de yüz kırışıklıkları ve yaşlanma sorunudur. Bu sorunu pek çok yolla çözmek mümkün. Ancak bitkisel çözümler geçici oluyor ve bir süre sonra cildiniz eski haline dönüyor.

Bu yazımızda bu soruna artık kökten çözüm bulacak bir çözüm yolu üzerinde duracağız. Odaklı ultrason ile ameliyatsız yüz germe işlemi yapılabilmektedir. Günümüzün büyük bir bölümünü insanlarla yüz yüze konuşurken geçiririz.

Bu yüzden yüzümüzdeki kırışıklıklar ilk olarak göze çarpan noktadır. Özellikle yaşı ilerleyen bireylerde baş gösteren bu sorun bazı insanları toplum arasında iletişim kurmasını bile engelle duruma geldi. Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte odaklı ultrason ameliyatsız yüz germe işlemleri başladı.

Bu yöntemlerden en etkilisi ise bahsettiğimiz odaklı ultrasondur. 2009 yılından beri uygulanan yüz germe işlemi kollajen üretiminin tetiklenmesi sonucu deride sıkılaşma ve lifting etkisi yaratan bir yöntemdir. Bu yöntemle deri üzerinde bir hasar oluşmaz yani bir yan etkisi veya kalıcı bir hasarın yoktur.

Odaklı Ultrasonla Yüz Germe Nasıl Uygulanır?

Odaklı ultrasonla ameliyatsız yüz germenin uygulanışı gayet basit olmakla beraber acısızdır. Cildin altına odaklanmış ultrason dalgaları ile kollajen üretimini uyaran bir ısı oluşturulur. Bu sayede sıkılaşmaya bağlı olarak yüz germe işlemi gerçekleşir.

Uygulanma süresi ise uygulanan yere göre değişebilmektedir. Bu tedavi ortalama 30 ila 60 dakika arasında değişebilmektedir. İşlem sonrası kızarma, morarma, şişme, kanama, yanık, leke gibi yan etkileri olmaz. Bu sayede size acı çektirmeden tedavi uygular.

Bu sayede kişi kısa bir zaman içerisinde 1 seans alarak daha sonra günlük işlerine geri dönebilir. İşlemden sonra herhangi bir aktivite yapılmasında sakınca yoktur.

İlginizi Çekebilir  Saç Mezoterapisi

Ultrasonla Yüz Germe İşlemi Kimlere Uygulanır?

İşlemdeki önemli hususlardan birisi ise hasta seçimidir. İşlem şu kişilere ve yerlere uygulanır: yüzde sarkması olan kişilere, gıdı bölgesine, göz çevresinde oluşan kırışıklıklara, çene kontrolünün sağlanmasında, göz altı torbalanmasını azaltmak için ve boyun kırışıklıklığını ve esnekliğini gidermek amacıyla kullanılır. Bunlar haricinde uygulanacak durumlarda hekime mutlaka sorulması gerekir.

Odaklı Ultrason Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları 2023

Odaklı ultrason ameliyatsız yüz germe fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2023 Tüm haklarımız saklıdır.