Redermalizasyon Uygulamaları

Redermalizasyon Uygulamaları

Redermalizasyon Uygulamaları; Cildin, gençliğinden sorumlu dermis adı verilen derin tabakasının diğer bir deyişle ise cildin yeniden yapılandırılmasına denilmektedir ve yaşlanma karşıtı uygulanan tedavilerde son dönemlerde en göze çarpanı olup, bu yöntem sayesinde cilt yaşlanmasının üç ana mekanizmasına karşın tek bir ürün ile başa çıkılabilmektedir.

Redermalizasyon ürünü cilt altına uygulanan bir yöntemdir ve uygulamanın hemen ardından kişinin günlük yaşantısına dönmesini engelleyen hiç bir şey yoktur.

Ayrıca redermalizasyon uygulamaları sonrası ortalama üç gün içerisinde uygulama yapılan bölge iyileşmekte ve ondört gün sonra ise maksimum seviyede etkisini göstermektedir ve bu etkilerin devamında ikinci seans uygulaması yapılmaktadır.

Redermalizasyon uygulamaları iki hafta bir ve en az üç seans olarak uygulanmasının yanı sıra kişinin iyileşme hızı ve yaşına bağlı olarak ek tedaviler de uygulanabilmektedir.

Redermalizasyon Uygulamaları Ve Amber Etkisi,

Yaşlanma ile birlikte ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar oluşmaya başlamaktadır. Yaşın ilerlemesi ile birlikte yavaşlamakta olan hücresel metabolizmayı süksinik asit kullanılarak uyarılması ile beraber kişinin genç yaşlarında olduğu gibi hızlı ve sağlıklı bölünmesini ve buna bağlı olarak da hyaluronik asit, kollajen ve elastin üretiminin artmasını sağlamaktadır.

Ayrıca bir yandan da ciltte ki zararlı toksinlerin oluşumunu önlemektedir. Bu sayede de uygulama yapılan bölge işlem sonrasında parlak, pürüzsüz ve gergin bir görünüm kazanmaktadır ve bu etkiye de amber denmektedir. Redermalizasyon uygulamaları yalnızca yüz bölgesinde değil tüm vücutta da uygulanabilmektedir.

Redermalizasyon Uygulamasının Yapılma Sebepleri,

Redermalizasyon uygulamaları, sivilce tedavisi sonrası izlerin giderilmesi, vücut bölgesinde bulunan sarkmalar ve kırışıklıklar da, ciltte oluşan lekelerin giderilebilmesi, vücutta oluşan çatlak izlerinin giderilmesinde ve yüz bölgesinde yaşlanma karşıtı tedavi seçeneği olarak uygulanmaktadır.

Redermalizasyon uygulamaları ayrıca içeriğinde ki süksinik asit ve hyaluronik asit ile dekolte bölgesi lezyonları, göz altı çukurları, cilt lekeleri, yüzeysel selülitler, göz çevresi koyulukları, cilt sarkmaları, ellerde yaşlanma, popo ve karın çatlakları ve boyun çizgileri gibi bir çok olumsuz duruma karşın tedavi amaçlı kullanılmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Glutatyon Tedavisi

Redermalizasyon Uygulamaları Fiyatları 2024

Redermalizasyon uygulamaları fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2024 Tüm haklarımız saklıdır.