Toksinle Burun Estetiği

Ameliyatsız Toksin Yöntemi ile Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Toksinle Burun Estetiği, ülkemizde en çok yaptırılan estetik operasyonlar arasında burun estetiği ilk sırada yer almaktadır. Her 3 kişiden 2 si burnundan rahatsızlık duymakta ve estetiğe yönelmektedir. Ancak bilindiği üzere burun estetiği son derece zahmetli ve zorlu bir estetik türüdür.

Ameliyat süreci ve ameliyat sonrası oldukça uzun bir süreç olup kesin sonuç için ortalama olarak 1 sene tamamlanması gerekir. Aynı zamanda narkoz altında yapılan bu ameliyatlarda süreler oldukça uzun olup ameliyat birçok kişiyi korkutmaktadır.

Eğer burun bakımından estetik kaygılar taşıyor ancak ameliyattan korkuyor iseniz artık tıbbın ve teknolojinin gelişim göstermesi ile beraber ameliyatsız burun estetiği gerçekleştirilmektedir.

Burun estetiğinde en son trend olup birçok kişi tarafından tercih edilmekte olan toksinle burun estetiği başarı oranı ile birçok kişiyi de estetiğe sıcak bakmaya sevk etmektedir.

Toksinle Burun Estetiği Nedir?

Toksinle burun ameliyatı olarak adlandırılan estetik türü aslında herkesin bildiği bir dolgu yöntemidir. Uygun alanların doldurulması ve göze çarpan noktaların geri plana itilerek küçük bir işlemin yapılması diyebiliriz.

Dolgu estetik operasyonunda dolgusu engelleyecek bir takım hastalıkların olmaması önemli bir konudur. Bu noktada doktor kontrolünden geçtikten sonra estetik cerrahınız ile ortak bir yol haritası çizilir.

Burnunuzda rahatsızlık duyduğunuz noktalar, nelerin düzeltileceği, ne Kadarlık bir dolgu işlemi uygulanacağı noktasında ortak bir karar alınır ve uygun olan bir tarihte işleme geçilir. Toksinle burun ameliyatı  lokal anestezi altında ortalama yarım saatlik bir süre içinde tamamlanır.

Eğer çok fazla yapılacak işlem ve doldurulacak nokta var ise bu süre 45 dk. ile 1 saat arasında değişiklik göstererek uzayabilir.  İşlemin ardından kişi 1 günün sonunda normal hayatına dönebilir. Ancak bu süreçte burun bölgesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Sert bir cismin çarpması engellenmeli ve çok müdahale yapılmamalıdır.

İlginizi Çekebilir  İzmir Fibrocell Tedavisi

Yapılan işlemin tam olarak sonucunu görmek için 7 günlük bir sürecin doldurulması gerekir. Dolgu işleminin geçici bir işlem olduğunu hatırlatarak 8 ayın sonunda dolgunun etkisi azalmaya başlar ve 1 senenin sonunda eski haline burun döner.

Toksinle Burun Estetiği Fiyatları 2024

Toksinle burun estetiği fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2024 Tüm haklarımız saklıdır.