Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Somon DNA Uygulaması

Somon Dna Nedir?

Somon Dna, saf hyaluronik asit ve somon balığının spermlerinden elde edilmekte olan Dna molekülleri sayesinde, ciltte hücre yenilenmesinin sağlanabilmesi amaçlanmaktadır. Böylelikle hızlı bir canlandırma ve gençleştirme etkisi yaratması sebebiyle somon Dna uygulaması oldukça popüler olmayı başarabilmiştir. Somon Dna uygulaması tek başına da kullanılabileceği dolgu, ip uygulamaları, dolgu uygulamaları,  ve frkasiyonel lazer gibi uygulamalarla da kombine edilmesi mümkün olan önemli bir anti-aging seçeneği haline de gelmiştir.

Somon Dna Aşısının Özellikleri Nedir?

Somon Dna aşısı, serbest radikaller ve güneşin cildimize olan etkisi gibi çevresel faktörler ile yaşlanma belirtileri olan ince çizgiler, matlaşma ve gözeneklerin oluşumu gibi etkilerin giderilmeai amacıyla ürerilmiş olan bir oldukça önemli bir anti-aging ürünüdür. Somon Dna aşısının ilk ve önemli etkisi, içeriğinde bulunan hyaluronik asit sayesinde cildin yaşlanmayla birlikte kaybetmiş olduğu nemin geri kazanımıdır. İkinci aşamada etkileri ise, somon balıklarının sütlerinden elde edilmekte olan serumun minik zerkler halinde deri altına verilmesiyle birlikte cildin, uv ışınları ile alkol ve sigara kullanımına bağlı olumsuz etkenlerden olan protein eksiklikleri tamamlanmış olur. Bu sayede de uygulamayı yaptıran kişinin cildinde gün geçtikçe gençleşen bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Somon Dna uygulaması, cildinize kazandırmış olduğu aydınlık ve parlak görünümün haricinde, cildinizin nem kazanması, cildinizin sıkılaşması ve cildinizin elastikiyetinin artması gibi oldukça önemli etkileri de vardır.

Somon Dna uygulaması için kullanılmakta olan somon sütünün yanı sıra ciltteki ihtiyaçlara yönelik olarak farklı vitamin takviyeleri de yapılabilmekte olup, somon dna uygulaması ile cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve proteinleri sağlayabilir ve cildinize doğal bir onarım yaparak cildinizin gençleşmesinin sağlanması mümkündür.

Somom Dna Aşısı Uygulaması Kimlere Yapılamaz?

Somon Dna uygulamasının alerjik etkilere yol açmaması sebebiyle uygulama alanı oldukça geniştir. Fakat tedbir amaçlı dahi olsa bazı kişilere somon dna uygulaması yapılamamaktadır. Bu yüzden de somon Dna uygulaması, diyabet hastalarına, kan pıhtılaşma bozukluğu olanlara, damar tıkanıklığı ile felç öyküsü bulunan kişilere, kalp hastalığı olanlara ve hamile olanlara önerilmektedir.