Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon Hakkında Merak Edilen Her şey!

Alexandrite Lazer Epilasyon; Tüylenme sorunu birçok kişinin ortak sorunudur. İstenmeyen tüyleri istediğimiz kıyafetleri giymemenize engel olurken estetik olarak da rahatsızlık vermektedir.

Bununla birlikte sürekli ağda, epilasyon yöntemleri zaman içinde cildin kararmasına sebep olurken büyük bir vakit kaybını da beraberinde getirmektedir. Özellikle kadınlar bu durumdan oldukça muzdariptir.

Her hafta çıkan tüyler ve sürekli ağda gibi uğraştırıcı işlemlerle uğraşmak hem cepten hem de vakitten yemeye sebep olmaktadır. Ancak teknolojinin gelişim göstermesi ile birlikte lazer epilasyonlar hayatımıza girmiştir.

Belirli seanslar ve yapılan işlemler ile birlikte ömür boyu tüylerden kurtulma düşüncesi bir çok kadına umut ışığı olmuştur. Bu yazımızda lazer epilasyon cihazlarından en ünlü ve en etkili cihaz olan alexandrite lazer epilasyon hakkında bilgilendirme sağlayacağız.

Eğer sizde bu cihaz nasıl etki eder, neden bu cihaz tercih edilmelidir, avantajları nelerdir, garantisi var mıdır merak ediyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Alexandrite Lazer Etkileri Nelerdir?

Bu lazer sisteminde tek dalga boyunda ışık mevcuttur ve optik bir enerji sağlar. Tek bir noktaya odaklı çalıştığı için bölgede ki kıl köküne direkt olarak milisaniyelik bir atış gerçekleştirir ve çevre dokulara en az hasarı vererek atımı yapar. Ortalamam olarak 90 C bir atış ile kıl kökünü büyük miktarda tahribe uğratır ve son derece etkili atım yapar.

Alexandrite Lazer Kaç Seans Sürer?

Lazer epilasyonda en çok merak edilen konulardan birisi seans sayısıdır. Birçok cihaz ile yapılan işlemde seans sayıları uzayabilmektedir. Bun noktada alexandrite Lazer Epilasyon içinde tam olarak bir seans sayısı vermek mümkün değildir.

Ancak birçok cihaza göre erken dönem seansı ile işlem tamamlanabilir. Burada bir seans sayısı verilmemesinin nedeni herkeste ki tüy oranın, tüy kalınlığının ve yapısının farklı olmasıdır. Uygulama yapılan bir kişide 5 seansta işlem tamamlanırken kiminde 9. Seansa kadar uzayabilir.

İlginizi Çekebilir  Uyuz Hastalığı

İlk olarak kıl kökleri incelenir ve ona uygun bir ortalama verilir. Seansların tamamlanmasının ardından kontrol seansları gerçekleştilir ve tam seansın tamamlanmasının ardından bir yada iki atım yapılır.

Alexandrite Lazer Fiyatları 2024

Alexandrite lazer fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2024 Tüm haklarımız saklıdır.