Dudak Dolgusu

İzmir Dudak Dolgusu

İzmir Dudak Dolgusu, dudak estetiği ve yapısı bakımından son derece ilgi gören bir hizmettir. Günümüzde insanlar dış görünümlerine büyük bir önem verdiklerinden dolayı rahatsızlık duydukları herhangi bir yüz ya da vücut hatları için iyileştirme yöntemlerine başvurabilirler.

Dudak dolgusu, daha çok dudak yapısı ince olan kişiler tarafından tercih edildiği gibi yaş ilerlemesi ile beraber bu bölgede meydana gelen sarkmalar ya da hacım kaybetmeler sonucu yaşlanma belirtileri görülebilir. Kişilerin istediği dudak yapısına kavuşmalarına imkan tanıdığı gibi dudak dolgusu insanların daha iyi görünmesine katkı sağlayarak onların kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olur.

İzmir Dudak Dolgusu Nedir?

İzmir dudak dolgu yaptırmak isteyen kişilerin beklentilerini göz önünde bulundurarak işlemlerine başlar. Dudak dolgu bir enjeksiyon yardımı ile dudak yapısı üzerinde ve çevresinde yapılan belirginleştirme işlemleri ile dudakların daha estetik bir görünüme sahip olmasını sağlayan yöntemdir.

Dudak bölgesi için kullanılan belirginleştirme maddeleri arasında en önemli olanı hyaluronik asittir. Bu asit önemli bir dolgu maddesi olduğu için kullanılan her işlem sonucunda kişilerin dudaklarını istenilen yapıya kavuşturarak doğal bir görünüm verir.

Yapılan dudak dolguları sonucunda dişler ön plana çıktığı gibi güzel gülüşlerin ortaya çıkması da sağlanır.

İzmir Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

İzmir dudak dolgu dolgu yaptırmak isteyen bayanların öncelikle doktor muayenesi yaptırması sonucu işleme başlar. Muayene sırasında kişilerin dudak yapılarının fotoğrafları çekilir.

Yapılan incelemeler sonucunda kişinin istediği dudak yapısı için dudağın belli bölgelerine çizim işlemleri yapılır. Uzman kişiler eşliğinde yapılan dudak dolguları sırasında kullanılan dolgu maddeleri yardımı ile daha hacimli dudaklar ortaya çıkar.

Dudak dolgusuna başlamadan önce uzman kişiler uyuşturucu iğneler yardımı ile dudak bölgesinin uyuşmasını sağlayarak acı hissini ortadan kaldırırlar. Dolgu maddesi kullanılan enjeksiyon yardımı ile dudağın içerisine başarılı bir şekilde yerleştirilerek ince ya da farklı görünüme sahip dudakların daha belirgin olmaları sağlanır.

İlginizi Çekebilir  Linerase Kolajen Enjeksiyonu

Son derece kolay bir işlem olan dudak dolgu sonrası morarma ve şişlikler meydana gelebilir. Bunlar normal karşılanan durumlardır.

Dudak dolgu yaptıran kişilerin bir hafta ya da 10 gün sonra tüm şişlikleri ve morarmalar ortadan kalkar. Bu zaman zarfı sonrasında tekrar doktora görünerek herhangi bir problemin olup olmadığına bakmak gerekir. Zamanla normale dönmeye çalışan kişilerin dudak yapıları doğal bir görünüm de elde ederek hoş bir görünüm kazanılır.

İzmir Dudak Dolgusu Avantajları Nelerdir?

İzmir dudak dolgusu, insanların yüz güzelliği için dudakların ne kadar önemli bir parça olduğunu bildiği için bu konuda en iyisini yapmaya çalışıyor.

Bu sebeple dermal dolgular kullanılarak bayanların dudakları belirginleştirilmeye çalışılır. Bu estetik işlemi bayanlar açısından birçok avantajı bulunur. En büyük avantajı ise dudaklarından rahatsızlık duyan kişilerin istedikleri bir dudak yapısına kavuşarak daha güzel bir görünüm elde etmeleri onları son derece mutlu edecektir.

Ayrıca yaşın ilerlemesi ile beraber dudakta görülen sarkmalar ve dudak alt bölgesinde bulunan yağ oranlarının azalması yüzde kötü bir görüntüye neden olur. Dudakta oluşan bu kötü görüntü ortadan kalkacağından dolayı kişiler psikolojik olarak kendilerini daha iyi hissedeceklerdir.

Kullanılan doğal dolgu maddeleri dudakların şeklini kolayca verebiliyor. Kaliteli dolgu maddesi kullanılarak estetik işlemi yapılan dudaklarda uzun süre kalıcılık sağlanabilir.

Dolgu maddeleri dayanıklı olduklarından dolayı dışarıdan ya da kişinin dudağına baskı uygulaması sonucu herhangi bir zarar görmezler.

İzmir Dudak Dolgu Etkisi Ne Kadar Sürer?

İzmir dudak dolgu, kullandığı kaliteli malzemeler ile daha etkili sonuçlar almayı amaçlar. Bu nedenle gelen tüm kişiler için öncelikle kullanılacak dolgu maddeleri hakkında bilgiler verme ve fiyatları söylenir.

Kişilerin tercihine kalan dolgu maddeleri ne kadar iyi tercih edilirse kalıcılığı da o kadar etkili olur. Dudak dolgu son derece pratik ve kolay bir işlem olduğundan dolayı bu estetikten herkes yararlanabilir.

İlginizi Çekebilir  Lazer İle Ben Aldırma

Kullanılan dolgu maddeleri sayesinde insanlar diledikleri dudak şekline sahip olurlar. Fakat dudak dolgusu uzun yıllar aynı özellikte kullanılabilecek bir yapıya sahip değildir. Bu nedenle zamanda dudak şekli eski görünümüne geri döner.

Böyle durumlarda ise kişilerin birçoğu belli aralıklarla dudak dolgusu hizmeti almayı tercih ederler. Bu konuda hiç bir kişiden yardımını ve desteğini esirgemeyen İzmir dudak dolgusu kişilerin güzel görünümüne katkı sağlar. İzmir dudak dolgusu fiyatları hakkında bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

İzmir Dudak Dolgusu Fiyatları 2023

İzmir dudak dolgusu fiyatlarını belirlerken kullandıkları kaliteli dolgu malzemeleri üzerinden belli bir fiyat çıkarılır.

Her işyeri kendi çalışma yöntemine uygun bir fiyat politikası belirlediği için kimi işyerleri TL üzerinden işlem yaparken kim işyerleri ise dolar üzerinden çalışmalarını yürütür. Kullanılan dolgu maddelerinin özellikleri ve yapıları birbirinden farklılık gösterdiğinden dolayı fiyatları da değişmektedir.

İşyerleri ve kişiler tarafından en çok tercih edilen dolgu maddesi hyaluronik asit ve buna benzer dolgu maddeleri kullanılır. Bu dolgu maddesinin bu kadar ilgi görmesinin en önemli nedeni dudaklara doğal bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda bu madde insan vücudundan alındığı için doğal görünmesinin nedeni de bu yüzdendir.

Dudak dolgusunda kullanılan maddelerin kalıcılık özellikleri de fiyatlara paralel bir şekilde yansır. Uzun bir süre kalıcılık isteyen bayanların belli bir ücreti gözden çıkarması gerekir. Çünkü uzun süre kalıcılık sağlayan dudak dolgusu maddeleri diğer kullanılan maddelere oranla daha maliyetlidir. Dudak dolgusu fiyatları 2023 için hemen tıklayın.

2023 Tüm haklarımız saklıdır.