Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Göz Altı Işık Dolgusu

göz altı ışık dolgusu

Göz Altı Morluklarından Işık Dolgusu ile Kurtulun

Göz Altı Işık Dolgusu; Göz altı morlukları hem kadınların hem de erkeklerin en büyük problemleri arasında yer alır. Günlük hayatın stresi, uykusuzluk, doğru beslenmeme, stres, su kaybı ve genetik bir takım faktörler göz altı morluklarına sebep olabilir.

Bu sorun için özel olarak geliştirilen göz altı ışık dolgu sayesinde artık rahat bir nefes almak mümkün. Bu yöntem sayesinde göz altında ki morluklara veda ederken bunun yanı sıra göz altında ki şişlik sorunları da ortadan kaldırılır. Bu yöntem sayesinde uzun soluklu bir tedavi gerçekleştirilir.

Gözaltı Işık Dolgusu Ne İçerir?

Göz altı morluklarının ve şişliğin tedavisinde hyaluronik jel ile göz altı ışık dolgu yapılmaktadır. Göz altı ışık dolgusunda iki madde karıştırılarak işlem gerçekleştirilmektedir. Bunlardan birisi hyaluronik jel diğer ise poly vitamini olarak adlandırılan bir vitamin çeşididir.

Dolgu iki aşama şeklinde gerçekleştirilmektedir. İlk olarak bölgeye hyaluronik asit verilir bu yöntem sayesinde göz altında ki morluklara müdahale edilir, aynı zamanda şişlikler içinde etkili bir yöntemdir.

İkinci aşamada ise poly vitamini göz altına enjekte edilir bu noktada hücrelerin yenilenmesi ve uzun soluklu bir yenilenme sağlanmış olur. Gözaltı ışık dolgusunun içeriği bu şekildedir.

Son derece dikkatle ve uygun gramajlarla yapılması gereken bir işlemdir. Bu nedenle uygun ve steril ortamda işinin uzmanı olan kişiler tarafından dolgu işlemi gerçekleştirilmelidir.

Göz Altı Işık Dolgusu İşlemi Uygulaması Nasıl Yapılır?

Göz altı ışık dolgu diğer dolgu yöntemlerinden biraz daha farklı uygulanmaktadır. Göze çok yakın olan göz altlarında işlem son derece titizlik ile gerçekleştirilmektedir.

Her dolgu tipinde derinin altına yapılan işlem göz altı ışık dolgusunda kemiğin üstüne uygulama gerçekleştirilir. Uygulama sırasında kişi herhangi bir ağrı yada acı hissi duymaz. Bölgeye öncesinden uyuşturucu krem ve iğneler vurularak işlem gerçekleştirilir.

Uygulama sırasında enjekte edilen sıvı son derece yavaş şekilde verilir. İşlemi ortalama olarak 30 dakika ile 40 dakika arasında sürer ve tamamlanır. Kişiye bir gün istirahat önerilir ve sonrasında kişi gündelik hayatına dönüş yapabilir.

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 2022

Göz altı ışık dolgusu fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.