Akıllı Dolgu Uygulamaları Nem

Akıllı Dolgu Uygulamaları Nem; Zaman durmaz ve zamanda yolculuk eden biz insanoğlu da sürekli ve geri dönülmez değişikliğin içersindeki en başkahraman olarak payına düşeni fazlasıyla alır.

Sadece zaman da değildir üzerimizdeki olumsuz gidişatın. Genetiğimizin getirdikleri, çevresel, psiko-sosyal savaş ve uğraşlarımız içersindeki stres de oldukça etkilidir geriye dönüşü olmayan zamanın olumsuz etkilerinin yanında.

İnsanoğlunun vücudunun yarısından çoğunu sıvıdan oluşması tesadüfi bir durum değildir elbet. Her ne kadar vücudumuzda yeterli sıvı bulunursa metabolizmamız da o denli sağlıklı olur. Yani sıvı ile sağlıklı olma durumu biz insanoğlu içi doğru orantısal bir durumu ifade etmektedir.

Cildimizde nem değeri düşmeye başlayınca doğal olarak da görsel ve içsel sorunlar da beraberinde gelmektedir. Sadece ilerleyen yaş değil mevsimsel değişiklikler ve bu anlamda bakımı veya önlemi alınmayan durumlarda cildin nem dengesinin düşmesiyle ciltte sarkmalar ve dolayısıyla kırışıklıklar da oluşmaktadır.

Bu aşama da artık bir uygulama gerektirecek bir aşama olarak karşımıza çıkacaktır. Nem kaybına uğramış ciltten dolayı oluşmuş hacimsel deformasyon ve kırışıklıkları ortadan kaldırmak için ise takviye nem zorunlu hale gelecektir.

Nem dengesini yapılandırıcı olması akıllı dolgu uygulamaları nem uygulamasında çok önemlidir. Akıllı dolgu uygulamalarından nem içerikli olanı ameliyatsız gerçekleştirilen ve 35 ile 40 yaş aralığındaki kişilere uygulanan en etkili cilt yapılandırıcı yöntemlerdendir.

Akıllı dolgu uygulaması yoluyla vücudun ihtiyacı olan nem ile eş zamanlı kolojen üretimi de sağlanmış olunmaktadır. Dolgunun akıllı olarak isimlendirilmesi ise uygulanan jelin bölgedeki uygun yere yerleşiminin kendisi tarafından belirleniyor olunmasındandır.

Akıllı dolgu uygulamaları gerek başlangıç aşamasında gerekse işlem sonlandığında ağrı ve sızı içermeyen estetik uygulamalardır. İşlem öncesinde ilgili uzman hekim lokal anestezi etkisi veren kremler yoluyla ilgili bölgeyi uyuşturup işlem yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir  İzmir Karbon Peeling

Bu uygulamanın en önemli avantajlarından biri de yüzden tutun, boyun, dekolte bölgesi ve el bölgelerinde uygulanabilir özelliğiyle birçok bölgede kullanılabilir olmasıdır.

Enjeksiyon yöntemiyle problemli bölgelere uygulanma içeriğine sahip dolgunun nem ve hacim kazandırma özelliği oldukça kısa bir süre içersinde gerçekleşebilmekte böylelikle uzun süreli bekleyişler gözlemlenmez.

Akıllı Dolgu Uygulamaları Nem Fiyatları 2024

Akıllı dolgu uygulamaları nem fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2024 Tüm haklarımız saklıdır.