Örümcek Ağı Tedavisi

Örümcek Ağı Tedavisi, ameliyatsız yüz germe, form kazandırma ve canlandırma işlemidir. İlerleyen yaşa bağlı olarak oluşan ince çizgiler, sık kilo alıp verme, sağlıksız beslenme ve kötü hava koşulları gibi nedenler ile daha da derinleşmeye başlar.

Yaşanan tüm bu süreçte yalnızca yüz bölgesinde çizgiler oluşmakla kalmaz aynı, zamanda yüzün git gide ovalleşmesine ve gıdık bölgesi ile yanakların sarkmasına da neden olur. Yüzünüzdr yaşanmakta olan değişimi, eski resimlerinize baktığınız da detaylı olarak farkedebilirsiniz.

Ameliyatsız yüz gençleştirme tekniği olarak örümcek ağı tedavisi cerrahi yöntemlere alternatif bir çözümdür ve cildinizde yaşamakta olduğunuz olası sorunlarında giderilmesinde fayda sağlamaktadır.

Örümcek Ağı Estetik Uygulamasının Temel Prensibi

Örümcek ağı estetiği, doğanın kendisinden örümcek ağından ilham alınarak geliştirilmiş ve yıllardır cerrahide kullanılmakta olan polidiaksanon ipler ile bu ipleri cilt altına yerleştirebilmek için ince uçlu iğneler kullanılmaktadır.

İnsan vücuduna herhangi bir yan etkisi olmayan bu cerrahi ipler, ince uçlu iğneler aracılığıyla, cilt altı dokusuna örümcek ağı şeklinde işlenmektedir.

Örümcek ağı estetiği ya da örümcek ağı tedavisi için temelde, azalan kolajen yerine, bedenin yeniden kolajen üretmesini teşvik edici bir mekanizma yatmaktadır ve sorunlu alan olarak tabir edilen bölgeye işlenen ipler, ayrıca güçlü bir lifting etkiside sağlamaktadır.

Örümcek Ağı Estetik Uygulamasının Tercih Edilme Nedenleri?

Örümcek ağı estetik uygulaması, ameliyatsız yüz gençleştirme tekniklerinden, en etkin sonucun alınabildiği bir yöntem olmasının yanı sıra bu uygulamayı yaptırmanız durumunda sosyal yaşamınızdan uzaklaşmanız da gerekmemektedir. Çünkü örümcek ağı estetiği, kısa sürede uygulanır ve morluk ile şişlik gibi cerrahi müdahalelerin olası komplikasyonlarına yol açmamaktadır.

Yüzünüzde sarkmalar ve kırışıklıklar varsa, dudak ve ağız çevrenizde kırışıklıklar mevcutsa, alt göz kapaklarınızın altında kırışıklıklar var ise, çene altında ki cildiniz yani gıdığınız sarkıyorsa ve yüzünüzü yenilemek ve gençleştirmek için ameliyatsız bir yöntem arıyorsanız, örümcek ağı estetiği yaptırmak için uygun bir adaysınız demektir.

İlginizi Çekebilir  Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Örümcek Ağı Tedavisi Fiyatları 2024

Örümcek ağı tedavisi fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2024 Tüm haklarımız saklıdır.