Genital Estetik Ve Genital Bölge Dolguları

Genital Estetik ve Genital Bölge Dolgular

Genital Estetik Ve Genital Bölge Dolguları; Zaman geçtikçe değişen fiziksel ve çevresel koşulların dışında değer yargılarında da büyük değişiklikler söz konusu olmaktadır. Önceki zamanların değer yargılarından özellikle ekonomik özgürlük ile kendimizle ve kendimize zaman ayırma durumumuzla önem alanlarımız da değişmiş durumda.

Estetik denildiğinde en çok göz önünde bulunan uzuvlarımızla ilgili dert edinmeler söz konusu iken günümüzde bu durum oldukça değişmiş durumdadır.

Bilinçlenen insanoğlu hayatının en önemli durumlarından olan cinsellik ve dolayısıyla bununla doğrudan ilgili olan bedeniyle daha detaylı bir ilgi alanına girmiş bulunmaktadır.

Zaman hiçbir şeyi başta sunulduğu şekilde bırakmamaktadır. Vücudumuzun her yeri doğal bir deformasyonla yüz yüzedir kaçınılmaz olarak. Zaman oldukça değişmiş durumda.

İnsanların ayıp olarak uzun süre üstü kapalı ve gizli yaşamaya özen gösterdiği çoğu problemleri artık yüksek sesle dillendirilmekte. Evlilik ile kadınların kendine bakımının sonlandırıldığı,” nasıl olsa evlendim” içerikli bakış açıları çökmüş durumda.

Eşler ve partnerle özenli ilişkilerin ilişkideki ömrü uzatması da kanıtlanmış bir durumdur. Tam da bu sebepler merkezinde doğumlar, yaş almalar vb özelliklerle deforme olan genital bölgelerle ilgili özel bir alanın doğması gereğini ortaya koymuştur.

Kozmetik Jinekoloji başlığı içerisinde yer alan genital estetik ve ilgili operasyon uygulamaları bizzat bu alandaki problemlerin çözümü için oluşmuş genç tıbbi alanlardır. Bu uygulamalar ise bizzat kadın doğum ve Jinekoloji ana bilim dalının içerisinde yer alan özel bir alanı oluşturan içeriklerdir.

Genetik estetik ameliyat uygulamalarının önemli bir türünü genital estetik ve genital bölge dolguları oluşturmaktadır. Genital estetiğin türlerinden bazılarını sizler için aşağıda sıralamış bulunmaktayız:

1)Lazer yöntemiyle genital bölge beyazlatma

2)Himenoplasti- Kızlık zarı onarımı, dikimi işlemi

İlginizi Çekebilir  Nem Aşısı / Nem Dolgusu

3) Büyük dudaklara yönelik olan dolgu işlemi

4)İç ve dış dudak estetiği

5) Ameliyat yoluyla vajinanın daraltılması

6)Perinoplasti-Doğum kesilerinin düzeltilmesi işlemi gibi sıralanabilir.

*İnsanoğlunun diğer canlılardan ayıran, cinselliğin sadece üreme amaçlı yapılmayıp önemli bir zevk aracı olarak da görülmesidir. Bu durum da gelişen teknolojinin tıbba yansıması yoluyla insanoğlunun bu alana yönelişini oldukça etkilemiştir.

Genital Estetik Ve Genital Bölge Dolgu Fiyatları 2024

Genital estetik ve genital bölge dolgu fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2024 Tüm haklarımız saklıdır.