Linerase Kolajen Enjeksiyonu

Linerase Kolajen Enjeksiyonu, deride parlaklığın ve elastikiyetin yeniden sağlanması ile kırışıklıkların da açılması amacıyla cildin yeniden yapılandırılabilmesini sağyamaya yarayan uygulamaya Linerase kollajen enjeksiyonu denilmektedir.

Kollajen, doku ile organları şekillendirerek yapısal güç sağlamasının yanı sıra cildimize esneklik ve sağlamlık kazandırmakta olan temel yapı taşıdır. Otuzlu yaşlardan itibaren vücudumuzda kollajen üretimi doğal olarak yavaşlar ve bu nedenle de yaşlanma sürecinde sarkmalar, eklem ağrıları ve cildimizde kırışıklıklar meydana gelebilmektedir.

Yaşlanmaya ve kollajen üretiminin yavaşlamasına ek olarak sigara kullanımı, yüksek şekerli beslenme tarzı, çevresel faktörler ve yoğun güneşe maruz kalma gibi ekenler de kollajen seviyelerinin azalmasına katkı sağlamaktadır.

Tıbbın ve kozmetiğin yaşlanma karşıtı olarak linerase kolajen enjeksiyonu tedavilerin temel taşı olan tiplll kollajeni oluşturan fibroblast üretimini uyarmaktadır.

Linerase Kollajen Aşısı Kimlere Yapılmaktadır?

Yirmi beş yaşın sonrasında mevcut yaşlanma sürecini durdurmak maksadıyla önlem amaçlı veya oluşmuş yaşlanma belirtileri ile elastikiyet kaybını giderebilmek amacı ile her yaşta kullanılabilmektedir.

Linerase Kollajen Aşısının Uygulama Bölgeleri,

Linerase kollajen enjeksiyonu, cilt elastikiyetinin arttırılmasında, karın ve kalça sıkılaştırılmasında, dermis ve bağ dokusunun yenilenmesinde, cilt yaşlanma belirtileri ile kırışıklıkların azaltılmasında, bütün yüz ve vücutta yenilenme amacıyla, akne skarları ile yara izlerinin azaltılmasında, üst kol ile bacaklara sıkılaştıma amacıyla ve dekolte, yüz, göğüs ve boyun bölgelerinde oluşabilen elastikiyet kaybının düzeltimesi gibi amaçlarla kullanılabilmektedir.

Linerase Kollajen Enjeksiyonunun Uygulanma Prosedürü,

Linerase kollajen enjeksiyonu, cildin durumuna bağlı olarak iki ile dört hafta aralığında ve dört seans olarak uygulanmaktadır. Linerase kollajen enjeksiyonu yapılmadan önce uygulama alanına lokal anestezik krem sürülerek etki etmesi için otuz ya da kırk beş dakika kadar beklenir.

Cildin uyuşmasının ardından cilt dezenfekte edilir ve kısa bir mezoterapi ğnesinin yardımı ile bir veya üç santimetre aralıklarla cilt içerisine uygulama yapılır. Uygulamanın ardından nazik bir masaj ile yayılımı sağlanır ve antibakteriyel krem ile güneş koruyucusu sürelerek uygulama tamamlanır.

İlginizi Çekebilir  Karoboksi Terapi

Uygulama bölgesinde, hafif bir şişlik ile kızarıklık görülmesi doğaldır ve uygulamanın ardından günlük hayata rahatlıkla dönülebilir.

Linerase Kolajen Enjeksiyonu Fiyatları 2024

Linerase kolajen enjeksiyonu fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2024 Tüm haklarımız saklıdır.