Selülit Tedavisi

Selülit Tedavisi, zayıf ya da kilolu olması farketmeksizin her on kadından sekizi selülitten şikayetçidir. Östrojen hormonunun etkisi ile oluşabilen, dengesiz ve aşırı beslenmeye ilaveten hareketsizlik ve kilo alımıyla birlikte selülit artan bir sorundur.

Selülit, deride daha çok kalça, uyluk ve basenlerde görülen ve portakal kabuğu görünümünde çukurcuklar ile ortaya çıkan bu sorun, yüzme, yürüyüş ve doğru tedavi yöntemleri ile kontrol altına alınabilir bir durumdur. Selülit tedavisi için en sık kullanılmakta olan teknolojik çözümler ise Vshape Prime ile VelaShape selülit tedavisi uygulamasıdır.

VelaShape İle Selülit Tedavisi

VelaShape sistemi, hem cildin üst tabakasına hemde derin dokulara etki ederek portakal kabuğu görünümünün hafiflemesini sağlamaktadır.

Selülit tedavisi için kullanılan ve bu problemde en etkili yöntemlerden biri olan bu sistem, kızıl ötesi ışın enerjisi, mekanik masaj ve radyo frekansı teknolojilerini bir arada kullanmasıyla tedavi edilen bölgede ki yağ dokusunun azalarak portakal kabuğu görünümünün düzelmesini sağlamaktadır.

Selülit probleminin derecesine göre selülit tedavi için uygulanan dört ile altı seanslık bir tedavi ile cilt daha sıkı ve daha pürüzsüz bir hal alırken, uygulama yapılan alanında çap olarak küçüldüğü görülebilir.

Vshape Prime İle Selülit Tedavisi

Bölgesel incelme, portakal kabuğu görünümünü hafifletmek ve cildin sıkılığını arttırmak gibi etkilere sahip yenilikçi bir sistem olan Vshape Prime, işlem esnasında, cilt altında etkili ve güçlü bir ısının oluşmasını sağlayan teknolojisi sayesinde ise ciltteki kolajen üretimi optimum seviyeye çıkar ve odaklı ultrason dalgaları ise inatçı yağ hücrelerini etkili bir şekilde parçalamaktadır.

Selülit tedavi amacıyla kullanılan yöntemlerden biri olan Vshape, yüksek radyo frekans enerjisi doğrudan dokuya aktarılır ve ciltteki su moleküllerinin hızlı bir şekilde dönmesi sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir  Nazolabial Dolgu

Bu durum da daha etkili ve güçlü bir ısının oluşmasına ve buna bağlı olarak da maksimum kolajen üretimi anlamına gelmektedir. Vshape ile selülit tedavi seansı ortalama yirmi ile otuz dakika arası sürmekte ve bulunan selülitin durumuna göre dört ile altı seanslık bir selülit tedavisi protokolü uygulanmaktadır.

Selülit Tedavisi Fiyatları 2024

Selülit tedavisi fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2024 Tüm haklarımız saklıdır.