Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Yüz – Boyun – Dekolte Mezoterapisi

BOYUN VE DEKOLTE MEZOTERAPİSİ

Boyun ve dekolte cildinde gençleşme etkisi sayesinde kişi daha genç bir görüntüye kavuşturulabilir. Bu bölgedeki deri göz kapağı derisi gibi ince yapıda olduğu için yaşı ele veren ilk bölgelerdendir.

BOYUN VE DEKOLTE BÖLGESİNİN YAŞLANMA BELİRTİLERİ;

– Gıdı oluşumu ve ortaya çıkışı,
– Boyun cildinde aşırı derecede gevşeme,
– Boyun ve dekoltede güneş benleri ve et benleri gelişmesinin görülmesi,
– Boyun hattının bozulup gittikçe düzensizleşmesi,
– Boyun ve dekolte cildinde oluşan renk düzensizliği,
– Boyun ve dekolte bölgesinde yer alan çizgilerin derinleşmesi ve sayısının gittikçe artması

BOYUN VE DEKOLTE BÖLGESİNİ GENÇLEŞTİREN UYGULAMALAR;

– Gençleştirme Mezoterapisi (gençlik aşısı, mezolifting)
– Somon DNA Aşısı
– perepe uygulaması
– Gıdı Küçültme Mezoterapisi
– Altın iğneli mezoterapi
– Fokuslu Ultrason (HIFU)
– ip askı uygulaması

Boyun ve dekolte bölgelerinde ameliyata gerek duyulmadan, kısa sürede içerisinde sonuç veren medikal estetik uygulamaları sayesinde pürüzsüz, canlı ve dinamik bir görünüm elde edilebilmektedir.

Boyun ve dekolte gençleştirmesinde günümüzde sık tercih edilen estetik uygulamaların başında mezoterapi yöntemi gelmektedir.

MEZOTERAPİ NASIL GENÇLEŞTİRİR?

– Mezoterapi, boyun ve dekolte bölgesinde güneş ışığının etkisi ile oluşan hasarlanma ve incelme belirtilerini ortadan tamamen kaldıran bir estetik yöntemidir. Cildin eski kalitesini kolajen liflerin yeniden üretimine imkan sağlayarak geri getirir.
– Mezoterapi, boyun ve dekolte bölgesine özen gösterilmemesinin sonucunda oluşan başta kuruma ve yıpranma belirtilerini giderir. Bu etki özel olarak kullanılan hyaluronik asit, somon DNA gibi mezoterapi içeren uygulamalar sayesinde yoğun nem uygulanarak elde edilir.
– Mezotepi, boyundaki gevşeme ve derin kırışıklıkta da belirgin düzelme oluşturmaktadır. Vitaminler başta olmak üzere organik uygulanan bir çok asit ve ilaç sayesinde ve özellikle yeni ilaçların kullanılması ile boyun sıkılaşmasında ve derin çizgilerin en az seviyeye getirilmesinde mezoterapi başarılıdır.
.

MEZOTERAPİ NE ZAMAN YAPTIRILIRSA ETKİLİ OLUR?

Mezoterapi bütün anti-aging uygulamalar gibi ciltte yaşlanma etkilerinde olduğu gibi henüz tam olarak belirmeden önce yani başta gevşeme, kırışıklık olmak üzere sarkma ve gıdı oluşması henüz başlangıç aşamasında iken uygulanırsa oldukça etkili gençleştirme başarısı sağlamaktadır.