Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon

Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon

Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon, kadınların en büyük sorunlarından biri de istenmeyen tüylerdir ve bu sorundan kurtulabilmek adına farklı epilasyon tekniklerini araştırmaktadırlar.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak adına son dönemlerde favori bir teknik olan Lazer epilasyonun ise her geçen gün farklı bir yöntemi ortaya çıkmaktadır. Bu yeni ütüleme sistem lazer epilasyon ismi verile uygulamada, her hangi bir ağrı ya da acı çekmeden istenmeyen tüylerden rahatlıkla kurtulabilmek mümkündür.

Ütüleme Sistem Lazer Epilasyonu Nasıl Uygulanmaktadır?

Ütüleme sistem lazer epilasyonu uygulaması için özel olarak üretilmiş bir cihaz sayesinde, saniyede on vuruş yapılarak tüm vücudu ortalama kırk beş ile altmış dakika arasında bir sürede lazer epilasyon işlemi tamamlanabilmektedir. Bu lazer epilasyon türüne ütüleme adının verilmesinin sebebi ise, yapılan lazer vuruşları sıcaktır ve tüy köklerini ütüler ve hemen ardından da soğutularak acı hissi ortadan kalkar.

Ütüleme sistemi lazer epilasyon yönteminin seçilmesi çoğunlukla şkiayetlerden kaynaklanır yani eski yöntemlerde kişiler acı duyabilirken bu sistemde acı ya da ağrı duyulmamaktadır.

Ütüleme sistemi lazer epilasyonun diğer bir iyi yanı ise uygulama esnasında masaj yaptırıyormuş hissi uyandırmasıdır. Spa merkezlerinde yapılmakta olan sıcak taş masajı hissine benzer bir his uyandırmaktadır.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanamaz?

Lazer epilasyon uygulaması herkese rahalıkla uygulanabilen bir yöntem değildir. Her türlü kanser hastalığı olanlar, hamile olanlar, parlak ortamlara alerjisi olanlar ile kan sulandırıcı ilaç kullanmakta olanlar bu uygulama zararlı olabileceğinden dolayı uygulanmamaktadır.

Lazer Epilasyon Uygulama Sonuçları Ne Zaman Görülür?

Lazer epilasyon uygulaması sadece ince tüylere değil aynı zamanda kalın tüylere sahip olan kişilere de uygulanarak başarılı sonuçlar alınabilmekte ve bu yöntem tek seansta tüy tipi hangisi olursa olsun tüyleri yok edebilecek bir teknik değildir. Bu sebeple de vücut durumuna bağlı olarak uygulama dört ile sekiz seans aralığında sürebilmektedir.

İlginizi Çekebilir  Glutatyon Tedavisi

Eski yöntemler ile yapılan uygulamalar acılı bir yöntem olmasının yanı sıra ortalama iki veya üç saat kadar sürebilen seanslar ile yapılırken, ütüleme sistem lazer epilasyonun seansı en fazla bir saat kadar sürmekte ve uygulama esnasında da herhangi bir acı hissedilmemektedir.

Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon Fiyatları 2024

Ütüleme sistem lazer epilasyon fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2024 Tüm haklarımız saklıdır.