Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon

buca lazer epilasyon

Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon

Kadınların en büyük sorunlarından biri de istenmeyen tüylerdir ve bu sorundan kurtulabilmek adına farklı epilasyon tekniklerini araştırmaktadırlar. İstenmeyen tüylerden kurtulmak adına son dönemlerde favori bir teknik olan Lazer epilasyonun ise her geçen gün farklı bir yöntemi ortaya çıkmaktadır. Bu yeni ütüleme sistem lazer epilasyon ismi verile uygulamada, her hangi bir ağrı ya da acı çekmeden istenmeyen tüylerden rahatlıkla kurtulabilmek mümkündür.

Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanmaktadır?

Ütüleme sistem lazer epilasyon uygulaması için özel olarak üretilmiş bir cihaz sayesinde, saniyede on vuruş yapılarak tüm vücudu ortalama kırk beş ile altmış dakika arasında bir sürede lazer epilasyon işlemi tamamlanabilmektedir. Bu lazer epilasyon türüne ütüleme adının verilmesinin sebebi ise, yapılan lazer vuruşları sıcaktır ve tüy köklerini ütüler ve hemen ardından da soğutularak acı hissi ortadan kalkar. Ütüleme sistem lazer epilasyon yönteminin seçilmesi çoğunlukla şkiayetlerden kaynaklanır yani eski yöntemlerde kişiler acı duyabilirken bu sistemde acı ya da ağrı duyulmamaktadır. Ütüleme sistem lazer epilasyonun diğer bir iyi yanı ise uygulama esnasında masaj yaptırıyormuş hissi uyandırmasıdır. Spa merkezlerinde yapılmakta olan sıcak taş masajı hissine benzer bir his uyandırmaktadır.

Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanamaz?

Ütüleme sistem lazer epilasyon uygulaması herkese rahalıkla uygulanabilen bir yöntem değildir. Her türlü kanser hastalığı olanlar, hamile olanlar, parlak ortamlara alerjisi olanlar ile kan sulandırıcı ilaç kullanmakta olanlar bu uygulama zararlı olabileceğinden dolayı uygulanmamaktadır.

Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon Uygulama Sonuçları Ne Zaman Görülür?

Ütüleme sistem lazer epilasyon uygulaması sadece ince tüylere değil aynı zamanda kalın tüylere sahip olan kişilere de uygulanarak başarılı sonuçlar alınabilmekte ve bu yöntem tek seansta tüy tipi hangisi olursa olsun tüyleri yok edebilecek bir teknik değildir. Bu sebeple de vücut durumuna bağlı olarak uygulama dört ile sekiz seans aralığında sürebilmektedir. Eski yöntemler ile yapılan uygulamalar acılı bir yöntem olmasının yanı sıra ortalama iki veya üç saat kadar sürebilen seanslar ile yapılırken, ütüleme sistem lazer epilasyonun seansı en fazla bir saat kadar sürmekte ve uygulama esnasında da herhangi bir acı hissedilmemektedir.