Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Saç Uygulamaları

 • Saç İçin Prp Tedavisi..

  Saç İçin Prp Tedavisi Prp tedavisi sayesinde kişinin kendi kanı ile vücudunda bulunmakta olan bir takım hastalıkları iyileştirmek ve cilt gençleştirmek mümkündür. Prp tedavisinde Kişinin kendi kanının ilaç yerine kullanılıyor olması özellikle genetik faktörler ve çevresel faktörler ile birlikte yavaşlamakta olan hücre yenilenmesinin önüne geçilebilmektedir. Prp İle Saç Tedavisi, Ortalama olarak günlük yüz ile yüz elli arası saç dökülmesi normal kabul edilirken, bundan fazla olması durumunda saç dökülmesi konusu ciddiye alınmalıdır. Saç dökülmesinde kullanılmakta olan Prp tedavisi başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar ve özellikle de saç dökülmesinde hastaların son dere etkin donuçlar a..

  DEVAMI
 • Mayasante İzmir

  Saç dökülmesinde Epigenetik Tedavi..

  Saç Dökülmesinde Epigenetik Tedavi Hayatımızın vazgeçilmezi olan şeylerden birisi olan saçlarımız zamanla dökülmekte, beyazlamaktadır. Fakat bu dökülmenin genç yaşlarda olması hepimizi bir hayli üzmekte. Bu durumda saç dökülmesinde epigenetik tedavi uygulanabilir. Saçın dökülme nedenleri çevresel faktörler, genetik faktörler ve stres gibi durumlardan kaynaklanabilmektedir. Bu sebeplerin ortadan kaldırıldığında büyük oranda saç dökülmesi de durmaktadır. Her dökülme genetik değildir. Epigenetik saç dökülmesi, genetik dökülmelerin aksine tedavi edilebilmekte olan bir saç dökülme türüdür. Epigenetik tedavide bireylerin genleri rol oynamamaktadır. Bu döküntüler tedavi edilebilmektedir. Bu t..

  DEVAMI
 • Saç Mezoterapisi..

  Cildin orta tabakasına uygulanan tedaviye mezoterapi, saçın ihtiyacı olan protein, vitamin ve minerallerin çok ince iğneler yardımıyla saçlı derinin içine enjekte edilmesine de saç mezoterapisi denmektedir. Saç mezoterapisi uygulamasında, kıl köklerini beslemeye yarayan vitaminlerin, antioksidanların ve kan dolaşımını arttırmaya yarayan ilaçların, özel iğneler vbir enjektör yardımıyla doğrudan kıl köklerine verilmesine dayanmaktadır. Bu sayede de hücresel uyarılarak dokuları canlandırmak içim uygun bir zemin hazırlanmaktadır. Saç mezoterapisi, saç dökülmesini kontrol altına almak ve saç dökülmesini iyileştirebilmek için kullanılan ek bir yöntemdir ve uygulamaya bağlı sonuçlar oldukça olumlu ..

  DEVAMI