Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Mezoterapi Uygulamaları

 • ağrı ve spor yaralanmalarında mezoterapi

  Ağrı ve Spor Yaralanmalarında Mezot..

  Spor Yaralanmalarında Mezoterapi Uygulaması Hakkında Merak Edilen Her Şey Ağrı ve Spor Yaralanmalarında Mezoterapi; Son yıllara mezoterapi tedavisi sıkça gündeme gelmektedir. Birden çok alanda uygulanan bu yöntem sayesinde birçok sorun tedavi edilebilmektedir. Cilt yenileme işleminden tutunda, sivilce izlerini giderme, kırışıklıları düzeltme, ağrı ve spor yaralanmalarında mezoterapi yöntemine başvurulmaktadır. Oldukça geniş bir alana hitap eden mezoterapinin bu yazımızda ağrı ve spor yaralanmalarına ne gibi faydası var bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Yazımızda spor yaralanmaları, ağrı ve mezoterapi hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Mezoterapi Nasıl Uygula..

  DEVAMI
 • leke mezoterapisi

  Leke Mezoterapisi..

  Leke Mezoterapisi Nedir? Leke Mezoterapisi; Leke tedavisi için kullanılmakta olan bir takım etken maddelerin, leke bulunan deri alanına küçük ve iğne inceler yardımıyla enjekte edilmesine denir. Deri üzerinde bulunan koyu bir renk değişikliği doğuştan olabileceği gibi daha sonradan hamilelik lekesi, güneş lekesi, sivilce ve yaşlılık lekesi sonrasında ki izler ile birlikte çillenme, leke, kötü ya da iyi huylu bir deri tümörü ve herhangi bir deri hasarlanması sonrasında gelişmiş olan bir leke olabilir. Leke üzerinde tedavi planlaması yapılmadan önce leke teşhisinin doğru yapılması gerekmektedir. Leke mezoterapisi için en sık kullanılmakta olan etken maddeler ise traneksamik asit, multiv..

  DEVAMI
 • mezolifting

  Mezolifting..

  Mezolifting; El sırtı, yüz ve boyun gibi dokularda oluşan yaşlanma etkilerimi geri çevirmek için kullanılan yönteme mezolifting ya da yüz mezoterapisi denir. Çoğunlukla mezolifting uygulamasından otuzbeş ile ellibeş yaş arasında ki kişiler fayda görmektedir. Mezolifting uygulamasında kullanılan maddeler ise, koenzimler ve insan bağ dokusunda önemli rolü bulunan ve yaş ile birlikte azalan hyaluronik asir maddeler, hücre metabolizmasında akif rol almakta olan vitaminler, protein sentezi için gerekli olan aminoasitler, mineraller ve hücreyi yaşlanmadan korumaya yarayan antioksidanlar kullanılmaktadır. Mezolifting Ya Da Yüz Mezoterapisi Nasıl Uygulanır? Birçok işlemde de olduğu gibi mezolif..

  DEVAMI
 • redermalizasyon uygulamaları

  Redermalizasyon Uygulamaları..

  Redermalizasyon Uygulamaları Redermalizasyon Uygulamaları; Cildin, gençliğinden sorumlu dermis adı verilen derin tabakasının diğer bir deyişle ise cildin yeniden yapılandırılmasına redermalizasyon denilmektedir ve yaşlanma karşıtı uygulanan tedavilerde son dönemlerde en göze çarpanı redermalizasyon uygulamaları olup, bu yöntem sayesinde cilt yaşlanmasının üç ana mekanizmasına karşın tek bir ürün ile başa çıkılabilmektedir. Redermalizasyon ürünü cilt altına uygulanan bir yöntemdir ve uygulamanın hemen ardından kişinin günlük yaşantısına dönmesini engelleyen hiç bir şey yoktur. Ayrıca redermalizasyon uygulamaları sonrası ortalama üç gün içerisinde uygulama yapılan bölge iyileşmekte ve o..

  DEVAMI
 • mezoterapi ile bölgesel incelme

  Mezoterapi ile Bölgesel İncelme..

  Mezoterapi ile Zayıflama Mümkün müdür? Mezoterapi ile bölgesel incelme, obezitenin büyük bir artış göstermesi, dengesiz beslenme, fast food kültürünün ülkemizde yaygınlık göstermesi, hareketsiz bir yaşam ile birlikte fazla kilolar hayatımıza girmektedir. Zayıflama yöntemlerine baktığımızda birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Teknolojinin büyük bir gelişim göstermesi ile beraber yeni sistemler, yeni uygulamalar zayıflamak isteyenlere bir umut ışığı olmaktadır. Bu noktada gerçekten zayıflamak, bölgesel incelmeyi görmek istiyor iseniz mezoterapi ile bölgesel incelme nin mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Mezoterapi Yöntemi ile Nasıl Zayıflanır? Mezoterapi yöntemi uzun yıllardır hayatımızda ..

  DEVAMI
 • selulit mezoterapisi

  Selülit Mezoterapisi..

  Selülit mezoterapisi, günümüzde kadınların korkulu rüyası haline gelen selülüt sorununu çözmek artık çok kolay. Çok kısa bir vaktinizi ayırarak selülüt mezoterapisi sayesinde tüm selülütlerinizden kurtulabilir hayal ettiğiniz fiziğe bir an önce kavuşabilirsiniz. Bu tedavi hem uygun fiyatlara yapılmaktadır hemde ülkemizde bu alanda oldukça uzman doktorlar mevcuttur. Selülit Mezoterapisi Selülit mezoterapisi, yağın parçalanmasını ve bu sayede erimesini sağlayan ilaçların ince iğnelerle az dozlarda yağ doku içerisine verilmesi yöntemi uygulanan bir tedavi şeklidir. Özel solusyonlar kullanılmaktadır. Bu solusyonlar değişik miktarlarda bir araya gelerek etkinlikleri arttırılmaktadır.  Çok..

  DEVAMI
 • yüz boyun dekolte mezoterapisi

  Yüz – Boyun – Dekolte M..

  Boyun ve Dekolte Mezoterapisi Boyun ve dekolte mezoterapisi cildinde gençleşme etkisi sayesinde kişi daha genç bir görüntüye kavuşturulabilir. Bu bölgedeki deri göz kapağı derisi gibi ince yapıda olduğu için yaşı ele veren ilk bölgelerdendir. Boyun ve Dekolte Bölgesinin Yaşlanma Belirtileri - Gıdı oluşumu ve ortaya çıkışı, - Boyun cildinde aşırı derecede gevşeme, - Boyun ve dekoltede güneş benleri ve et benleri gelişmesinin görülmesi, - Boyun hattının bozulup gittikçe düzensizleşmesi, - Boyun ve dekolte cildinde oluşan renk düzensizliği, - Boyun ve dekolte bölgesinde yer alan çizgilerin derinleşmesi ve sayısının gittikçe artması Boyun ve Dekolte Bölgesini Gençleştiren Uygulamalar -..

  DEVAMI