Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Lazer Epilasyon

 • izmir lazer epilasyon

  İzmir Lazer Epilasyon..

  İzmir Lazer Epilasyon Nedir? İzmir lazer epilasyon sunduğu hizmetler ve bünyesinde barındırdığı teknolojik cihazlar ile pek çok insan için büyük bir sorun haline gelen vücut tüylenmeleri tedavisinde etkin çözümler kullanarak insanların rahatsızlığını gidermeye yardımcı oluyor. Lazer epilasyon hizmetlerinden tüm yetişkin bireyler faydalanabilir. Lazer epilasyon yaptırmaya karar veren kişilerin öncelikle bir uzmana danışması ve uzmanlar eşliğinde bazı testlere tabi tutulması gerekir. Herhangi bir sorun ve rahatsızlık ile karşılaşılmayan durumlarda vücudun istenen bölgesinde lazer epilasyon cihazı yardımı ile istenmeyen tüyler kesin yöntemler ile tamamen yok olurlar. İzmir lazer epila..

  DEVAMI
 • utuleme sistem lazer epilasyon

  Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon..

  Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon Ütüleme sistem lazer epilasyon, kadınların en büyük sorunlarından biri de istenmeyen tüylerdir ve bu sorundan kurtulabilmek adına farklı epilasyon tekniklerini araştırmaktadırlar. İstenmeyen tüylerden kurtulmak adına son dönemlerde favori bir teknik olan Lazer epilasyonun ise her geçen gün farklı bir yöntemi ortaya çıkmaktadır. Bu yeni ütüleme sistem lazer epilasyon ismi verile uygulamada, her hangi bir ağrı ya da acı çekmeden istenmeyen tüylerden rahatlıkla kurtulabilmek mümkündür. Ütüleme Sistem Lazer Epilasyonu Nasıl Uygulanmaktadır? Ütüleme sistem lazer epilasyonu uygulaması için özel olarak üretilmiş bir cihaz sayesinde, saniyede on vuruş yapılarak t..

  DEVAMI
 • lazerle tüy sarartma

  Lazerle Tüy Sarartma..

  Lazerle Tüy Sarartma; Lazer yöntemiyle kalıcı epilasyon uygulamalarının başarısı kılın rengi ve kalınlığına bağlıdır. Koyu renkte ( siyah ve siyaha yakın) sert ve kalın kıllarda kalıcı epilasyon için lazer epilasyon yöntemi başarılıdır. Açık kahve rengi ve sarı tüy veya ayva tüylerinde lazer epilasyonun başarısı düşüktür. Fakat belirginleşmiş ayva tüylerinin varlığı çoğunlukla rahatsız edici olabilir. Bu gibi durumlarda QSwitch - Nd_YAG Lazer kullanılarak belirginleşmiş tüy veya ayva tüylerinin rengi sarartılarak daha az belirgin hale getirtilebilir. Bu yöntem aslında kalıcı bir epilasyon yöntemi değildir ama 2-3 ay süreyle ayva tüylerinin belirginliği azalır ve rahatsızlık verme..

  DEVAMI
 • lazerle kıl dönmesi tedavisi

  Lazerle Kıl Dönmesi Tedavisi..

  Lazerle Kıl Dönmesi Tedavisi; Kıl dönmesi, vücudun belli bölgelerinde daha çok kuyruk sokumu ve genital bölgede görülebilen kılın folikül içinde hapsolması, dışarı çıkamaması ve ilerleyen zamanla enfeksiyonunda eklenmesiyle, abseleşme ile seyreden bir tablodur. Genellikle vücudunda yoğun kıllar bulunan bireylerde görülür, erken dönemlerde tedavisi basit iken, ilerlemiş olgularda çok ağır ameliyatlar gerektirebilen bir durumdur. Alexandrite Lazer epilasyon yöntemi kıl dönmesi tedavisinde başarıyla kullanılmaktadır, erken dönem kıl dönmesi tedavisinde, lezyon üzerine yapılan lazer atışlarıyla, cilt içinde hapsolmuş kıl yakılarak yok edilir. Aynı zamanda lezyon etrafındaki kıllarda lazer ..

  DEVAMI
 • lazer epilasyon nedir

  Lazer Epilasyon Nedir?..

  Lazer epilasyon konforlu ve kolay uygulanabilir olması, sonrasında günlük yaşama devam edilebilmesi nedeniyle gözde bir estetik uygulamadır. Epilasyon sadece kadınların başvurduğu bir uygulama sanılsa da, sanılanın aksine erkekler tarafından da kullanılmaktadır. Günümüzde kadın olsun erkek olsun görünümüne özen gösterenlerin en çok gereksinim duydukları şey istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmaktır. İstemeyen kıllardan kurtulmanın en etkili yolu lazer epilasyon dur. Lazer ışığı tek dalga boyuna sahip, doğrusal yayılan ışık demetidir. Günümüzde tıp alanında değişik amaçlarla kullanılan pek çok lazer çeşidi vardır. Estetik açıdan en popüler lazer uygulaması ise lazer epilasyondur. Prat..

  DEVAMI
 • epipoint sistem foto epilasyon

  Epipoint Sistem Foto Epilasyon..

  Epipoint Sistem Foto Epilasyon Uygulaması Nedir? Epipoint Sistem Foto Epilasyon; Tüylenme birçok kişinin ortak sorunları arasında yer almaktadır. İstenmeyen tüyler için birçok farklı yöntem denenmekte olup birçok kişi bu duruma acilen bir çözüm aramaktadır. İstenmeyen tüyler için tercih edilen bir diğer yöntem ise epipoint sistem foto epilasyon yöntemidir ve bu yöntem kalıcı bir epilasyon yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Epipoint Sistem Foto Epilasyon Uygulamasının Özellikleri Nelerdir? Epipoint sistem foto epilasyonu yönteminin ilk öne çıkan özelliği şüphesiz ki acısız olmasıdır. Birçok epilasyon yönteminde şiddetli yanma acı hissi ile birçok kişi karşı karşıya kalmaktadır. Ancak..

  DEVAMI
 • diode lazer epilasyon

  Diode Lazer Epilasyon..

  Diode Lazer Epilasyon; Lazer sistemleri tek dalga boyuna sahip ışık demetini sonsuza kadar hiç dağılmadan ve güç kaybetmeden gönderebilen sistemlerdir. Diode Lazer 810 nm. Dalga boyuna sahip ışık demetidir. 810 nm. Dalga boyundaki ışık biraz kıl kökünün rengini veren MELANİN renk maddesi tarafından emilirken daha çok sadece kıl kökünü besleyen çok ince kılcal damarların oluşan yüksek ısıyla tahrip eder. Sonrasında kılın beslenmesi bozulur ve kıl kökü ölür ve yaklaşık bir haftada dökülür. Diode Lazer Epilasyon seansları iki ay aralarla uygulanır. Tüm vücut epilasyonunda ortalama 6-8 seanslık uygulama yeterli olabilir. Diode Lazer Epilasyon başarısı cilt ve kıl tipine ve hormonal bir ..

  DEVAMI
 • alexandrite lazer epilasyon

  Alexandrite Lazer Epilasyon..

  Alexandrite Lazer Epilasyon Hakkında Merak Edilen Her şey! Alexandrite Lazer Epilasyon; Tüylenme sorunu birçok kişinin ortak sorunudur. İstenmeyen tüyleri istediğimiz kıyafetleri giymemenize engel olurken estetik olarak da rahatsızlık vermektedir. Bununla birlikte sürekli ağda, epilasyon yöntemleri zaman içinde cildin kararmasına sebep olurken büyük bir vakit kaybını da beraberinde getirmektedir. Özellikle kadınlar bu durumdan oldukça muzdariptir. Her hafta çıkan tüyler ve sürekli ağda gibi uğraştırıcı işlemlerle uğraşmak hem cepten hem de vakitten yemeye sebep olmaktadır. Ancak teknolojinin gelişim göstermesi ile birlikte lazer epilasyonlar hayatımıza girmiştir. Belirli seanslar v..

  DEVAMI