Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Lazer Epilasyon

 • izmir lazer epilasyon

  İzmir Lazer Epilasyon..

  İzmir Lazer Epilasyon  İzmir lazer epilasyon sunduğu hizmetler ve bünyesinde barındırdığı teknolojik cihazlar ile pek çok insan için büyük bir sorun haline gelen vücut tüylenmeleri tedavisinde etkin çözümler kullanarak insanların rahatsızlığını gidermeye yardımcı oluyor. Lazer epilasyon hizmetlerinden tüm yetişkin bireyler faydalanabilir. Lazer epilasyon yaptırmaya karar veren kişilerin öncelikle bir uzmana danışması ve uzmanlar eşliğinde bazı testlere tabi tutulması gerekir. Herhangi bir sorun ve rahatsızlık ile karşılaşılmayan durumlarda vücudun istenen bölgesinde lazer epilasyon cihazı yardımı ile istenmeyen tüyler kesin yöntemler ile tamamen yok olurlar. İzmir lazer epilasyon..

  DEVAMI
 • buca lazer epilasyon

  Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon..

  Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon Kadınların en büyük sorunlarından biri de istenmeyen tüylerdir ve bu sorundan kurtulabilmek adına farklı epilasyon tekniklerini araştırmaktadırlar. İstenmeyen tüylerden kurtulmak adına son dönemlerde favori bir teknik olan Lazer epilasyonun ise her geçen gün farklı bir yöntemi ortaya çıkmaktadır. Bu yeni ütüleme sistem lazer epilasyon ismi verile uygulamada, her hangi bir ağrı ya da acı çekmeden istenmeyen tüylerden rahatlıkla kurtulabilmek mümkündür. Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanmaktadır? Ütüleme sistem lazer epilasyon uygulaması için özel olarak üretilmiş bir cihaz sayesinde, saniyede on vuruş yapılarak tüm vücudu ortalama kırk beş ile altmı..

  DEVAMI
 • Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon..

  Lazer epilasyon uygulamaları arasında Diode lazer epilasyon yöntemi yaygın kullanılan ve sonuçları başarılı bir yöntemdir. 6-8 hafta aralıklarla uygulanan bu yöntemle, ortalama 6-8 seansta tatmin edici sonuçlar alınabilmektedir. Klasik Diode lazer epilasyon yönteminin sonuçları oldukça iyi olamasına karşın uygulama sırasında hafif bir ağrıya neden olur. Diode epilasyonun geliştirilmiş bir türü olan ütüleme lazer epilasyon sisteminde, ağrı azaltılarak hemen hemen yok edilmiştir. Ütüleme lazer epilasyon yönteminde, lazer atışları klasik yönteme göre 10 kat daha hızlandırılmış ve dozlar düşürülmüştür. Bu sayede klasik Diode epilasyondaki ağrı yok edilirken etkinlik dahada arttırı..

  DEVAMI
 • Lazerle Tüy Sarartma..

  Lazer yöntemiyle kalıcı epilasyon uygulamalarının başarısı kılın rengi ve kalınlığına bağlıdır. Koyu renkte ( siyah ve siyaha yakın) sert ve kalın kıllarda kalıcı epilasyon için lazer epilasyon yöntemi başarılıdır. Açık kahve rengi ve sarı tüy veya ayva tüylerinde Lazer Epilasyonun başarısı düşüktür. Fakat belirginleşmiş ayva tüylerinin varlığı çoğunlukla rahatsız edici olabilir. Bu gibi durumlarda QSwitch - Nd_YAG Lazer kullanılarak belirginleşmiş tüy veya ayva tüylerinin rengi sarartılarak daha az belirgin hale getirtilebilir. Bu yöntem aslında kalıcı bir epilasyon yöntemi değildir ama 2-3 ay süreyle ayva tüylerinin belirginliği azalır ve rahatsızlık vermez hale gelir. Yüz b..

  DEVAMI
 • Lazerle Kıl Dönmesi Tedavisi..

  Kıl dönmesi, vücudun belli bölgelerinde daha çok kuyruk sokumu ve genital bölgede görülebilen kılın folikül içinde hapsolması, dışarı çıkamaması ve ilerleyen zamanla enfeksiyonunda eklenmesiyle, abseleşme ile seyreden bir tablodur. Genellikle vücudunda yoğun kıllar bulunan bireylerde görülür, erken dönemlerde tedavisi basit iken, ilerlemiş olgularda çok ağır ameliyatlar gerektirebilen bir durumdur. Alexandrite Lazer epilasyon yöntemi kıl dönmesi tedavisinde başarıyla kullanılmaktadır, erken dönem kıl dönmesi tedavisinde, lezyon üzerine yapılan lazer atışlarıyla, cilt içinde hapsolmuş kıl yakılarak yok edilir. Aynı zamanda lezyon etrafındaki kıllarda lazer epilasyon ile yok edilerek tek..

  DEVAMI
 • Lazer Epilasyon Nedir?..

  Lazer Epilasyon Nedir? konforlu ve kolay uygulanabilir olması, sonrasında günlük yaşama devam edilebilmesi nedeniyle gözde bir estetik uygulamadır. Epilasyon sadece kadınların başvurduğu bir uygulama sanılsa da, sanılanın aksine erkekler tarafından da kullanılmaktadır. Günümüzde kadın olsun erkek olsun görünümüne özen gösterenlerin en çok gereksinim duydukları şey istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmaktır. İstemeyen kıllardan kurtulmanın en etkili yolu lazer epilasyondur. Lazer ışığı tek dalga boyuna sahip, doğrusal yayılan ışık demetidir. Günümüzde tıp alanında değişik amaçlarla kullanılan pek çok lazer çeşidi vardır. Estetik açıdan en popüler lazer uygulaması ise lazer epilasyondur. P..

  DEVAMI
 • Mayasante İzmir

  Epipoint Sistem Foto Epilasyon..

  Epipoint Sistem Foto Epilasyon Uygulaması Nedir? Tüylenme birçok kişinin ortak sorunları arasında yer almaktadır. İstenmeyen tüyler için birçok farklı yöntem denenmekte olup birçok kişi bu duruma acilen bir çözüm aramaktadır. İstenmeyen tüyler için tercih edilen bir diğer yöntem ise epipoint sistem foto epilasyon yöntemidir ve bu yöntem kalıcı bir epilasyon yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Epipoint Sistem Foto Epilasyon Uygulamasının Özellikleri Nelerdir? Epipoint sistem foto epilasyon yönteminin ilk öne çıkan özelliği şüphesiz ki acısız olmasıdır. Birçok epilasyon yönteminde şiddetli yanma acı hissi ile birçok kişi karşı karşıya kalmaktadır. Ancak bu yöntem sayesinde herhangi bir ac..

  DEVAMI
 • Diode Lazer Epilasyon..

  Lazer sistemleri tek dalga boyuna sahip ışık demetini sonsuza kadar hiç dağılmadan ve güç kaybetmeden gönderebilen sistemlerdir. Diode Lazer 810 nm. Dalga boyuna sahip ışık demetidir. 810 nm. Dalga boyundaki ışık biraz kıl kökünün rengini veren MELANİN renk maddesi tarafından emilirken daha çok sadece kıl kökünü besleyen çok ince kılcal damarların oluşan yüksek ısıyla tahrip eder. Sonrasında kılın beslenmesi bozulur ve kıl kökü ölür ve yaklaşık bir haftada dökülür. Diode Lazer Epilasyon seansları iki ay aralarla uygulanır. Tüm vücut epilasyonunda ortalama 6-8 seanslık uygulama yeterli olabilir. Diode Lazer Epilasyon başarısı cilt ve kıl tipine ve hormonal bir sorunun olup olmamasına ba..

  DEVAMI
 • Mayasante İzmir

  Alexandrite Lazer Epilasyon..

  Alexandrite Lazer Epilasyon Hakkında Merak Edilen Her şey! Tüylenme sorunu birçok kişinin ortak sorunudur. İstenmeyen tüyleri istediğimiz kıyafetleri giymemenize engel olurken estetik olarak da rahatsızlık vermektedir. Bununla birlikte sürekli ağda, epilasyon yöntemleri zaman içinde cildin kararmasına sebep olurken büyük bir vakit kaybını da beraberinde getirmektedir. Özellikle kadınlar bu durumdan oldukça muzdariptir. Her hafta çıkan tüyler ve sürekli ağda gibi uğraştırıcı işlemlerle uğraşmak hem cepten hem de vakitten yemeye sebep olmaktadır. Ancak teknolojinin gelişim göstermesi ile birlikte lazer epilasyonlar hayatımıza girmiştir. Belirli seanslar ve yapılan işlemler ile birlikte ömür b..

  DEVAMI