Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

İp Uygulamaları

 • Örümcek Ağı Tedavisi..

  Örümcek ağı estetiği ya da örümcek ağı tedavisi, ameliyatsız yüz germe, form kazandırma ve canlandırma işlemidir. İlerleyen yaşa bağlı olarak oluşan ince çizgiler, sık kilo alıp verme, sağlıksız beslenme ve kötü hava koşulları gibi nedenler ile daha da derinleşmeye başlar. Yaşanan tüm bu süreçte yalnızca yüz bölgesinde çizgiler oluşmakla kalmaz aynı, zamanda yüzün git gide ovalleşmesine ve gıdık bölgesi ile yanakların sarkmasına da neden olur. Yüzünüzdr yaşanmakta olan değişimi, eski resimlerinize baktığınız da detaylı olarak farkedebilirsiniz. Örümcek ağı tedavisi ise tam bu noktada, ameliyatsız yüz gençleştirme tekniği olarak cerrahi yöntemlere alternatif bir çözümdür ve cildinizde yaşamak..

  DEVAMI
 • Mayasante İzmir

  Dinamik Askı Ile Yüz Germe..

  Dinamik Askılama Uzun ömürlü ve esnek asma ipleri sayesinde uygulanmakta olan ameliyatsız yüz germe işlemine denir. Dinamik askılama sayesinde yüzde beliren yaşlı ve yorgun ifadeler ortadan kalkıyor ve bunun için kalıcı, esnek askılarla lifting amacıyla yapılmaktadır. Uygulama sonrası gerginleştirici etki hemen gözle görülür kıvama gelmektedir. Başka hiçbir uygulamada görülmeyen bir şekilde, "Dinamik Askılama" doktora ve tedavi uygulanan kişiye, işlem tamamlanmadan önce asimetride sorunun düzelmesi, burunun iki yanında meydana gelmiş olan ve yaşlı bir görünüm katan oluklarda sağlanan açılma miktarı gibi, gelişmeleri kontrol etme fırsatı da sunar. Yüzünüzde yaşlı görünüm oluşmasını sağlaya..

  DEVAMI
 • Mayasante İzmir

  Ameliyatsız Yüz ve Boyun Germe..

  Ameliyatsız Yüz ve Boyun Germe İşlemi Birçok kişi estetik olarak sorunlar yaşayabilmektedir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte tıp alanında birçok değişim ve kolaylık yaşanırken bu değişimler elbette ki estetik alanda da kendini göstermiştir. Ameliyatların kolaylaşmasının yanı sıra ameliyatsız olarak bir takım estetik işlemler yapılabilmektedir. Bunlarda biride ameliyatsız işlem olan silhoutte soft ile yüz & boyun germe işlemidir.  Yüz bölgesinde ki sarkmalar, boyun bölgesinde oluşan kötü görüntü sebebi ile bireyler estetik kaygılar yaşasa da bıçak altına yatma düşüncesi birçok kişiyi rahatsız etmektedir. Ancak bu ameliyatsız yüz germe işlemi sayesinde büyük bir kolaylıkla i..

  DEVAMI
 • Aptos İle Yüz Boyun Germe..

  Aptos İle Yüz Boyun Germe 1991 senesinde doktor Marlen Sulamanidze tarafından geliştirilen ve daha sonra dünyada ve ülkemizde de oldukça ilgi gören bir yüz germe tekniğidir. Aptos “Anti-ptos” dan türemektedir ve ptosis doku düşmesi veya sarkması anlamına gelmektedir. Bu yöntem kullanılan iplikleri üreten firmaların kullanmış oldukları isimler olan “Aptos thread başta olmak üzere “Feather lift” yanı sıra “Suture lift” ve “Silk lift”, “Russian lift” yada “Russian thread” olarak da tanınmaktadır. Ülkemizde magazinsel bir tabir ile “balık kılçığı iplerle asma veya dikenli iplerle yüz germe veya “ataçlama” gibi isimlerle de tanınmaktadır. Bu yöntemler sayesinde yüz germe, özellikle yaşlanma bel..

  DEVAMI