Fransız Askısı

Fransız Askısı, plastik cerrahi olmaksızın yüz germe işlemine denmektedir. Son zamanlarda estetik sektöründe çokça tercih edilen bir yöntemdir. Bu uygulama kısa sürelerde sonuçlanmaktadır, hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır ve oldukça güvenilirdir.buy steroids.storetagclomiphene citrate clomid drugs

Anestezi ve kasisiz yapılmasına gerek yoktur. Bunlar olmadan yapılır. Bu sebeple oldukça güvenilirdir. Fransız askısı oldukça kalıcıdır ve uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Cildinde aşırı sarkma ve kırışıklık olmayanlar, cerrahi müdahalelerden korkan kişiler rahatlıkla fransız askısı uygulayabilirler.

Fransız Askısı Avantajları Nelerdir?

  • Bir operasyon olmadığı için cerrahi operasyon riskleri bulunmamaktadır.
  • Anestezi gerektirmeden işlemi yaptırabilirsiniz.
  • Ciltte iz ya da leke oluşumu gözlenmez
  • Cerrahi operasyon riskleri Fransız askısında bulunmamaktadır.
  • Kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.
  • Botoks da olduğu gibi kaslar etkilenmemektedir. Dolayısıyla mimikler kullanılabilir. Yüzün doğal yapısında bir değişiklik olmaz.
  • 18 yaşından büyük herkese uygulanabilir. Fakat genelde 30 yaş üstüne uygulanması önerilmektedir.
  • Bu uygulamada cilt altına ipler yerleştirilir. Bu ipler gerektiğinde tekrar gerilebilir.
  • İşlemden kısa bir süre sonra etkileri gözlenmektedir.

Cilt askısı estetiğinin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak deri altına yerleştirilen iplere çok nadir olsa da vücut reaksiyon gösterebilir. Bu işlemin uzman doktorlar tarafından yapılması gerekmektedir. Fransız askısı yaptırmak isteyenlerin iyi bir araştırma yapması oldukça önemlidir.
Bodybuilding women archives – lose weight shop news -shop7u-lose weight shop news -shop7u testovorin depot 250 in australia kunena :: topic: anabolic muscle building bite.
Yaşın ilerlemesi ile birlikte ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar olabilmektedir. Ancak günümüzdeki teknolojik gelişmeler kırışıklıkları ve sarkmaları ortadan kaldırır. Cilt yaşlanması yalnızca yaşa bağlı olarak gelişmemektedir. Çevresel koşullar, sigara, alkol da cildin yaşlanmasını etkiler.

Birçok güzellik ve estetik merkezinde Fransız askısı işlemi yapılmaktadır. Uygulamayı her estetisyen yapabilir fakat seçtiğiniz estetisyenin güvenilir ve deneyimli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu uygulama cerrahi bir operasyon olmasa da iyi araştırılması oldukça önemlidir. Fransız estetiği fiyatları uygulamanın yapılacağı estetik merkezine göre farklılık göstermektedir.

İlginizi Çekebilir  Glutatyon Tedavisi

Fransız askısını deneyimli olan doktorların yapması önerilmektedir. Öncelikle doktor yüzün yapısını inceler ve kusurlara göre bir plan çıkarır. İşlem hangi bölgelere yapılacaksa o bölgeler işaretlenmektedir. Antialerjik likralı iplerle Fransız askısı işlemi yapılmaktadır. Bu ipler cilt altına yerleştirilip gerilir ve bu şekilde işlem yapılmaktadır.

Fransız Askısı Fiyatları 2023

Fransız askısı fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2023 Tüm haklarımız saklıdır.