Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Dolgu Uygulamaları

 • nazolabial dolgu

  Nazolabial Dolgu..

  Nazolabial Dolgu Nedir? Nazolabial Dolgu, nazolabial çizgi veya nazolabial oluk, burun kanatlarının yanından başlayarak ağuz köşelerine kadar uzanmakta olan oluğa verilen addır. Bu oluk bebeklerde de bulunmaktadır. Ancak yaşın ilerlemesine bağlı olarak daha belirgin bir hal kazanan bu nazolabial oluk, en çok dolgu uygulaması yapılmakta olan yerdir. Bu bahsettiğimiz nazolabial çizgilerin belirgin olması durumunda mutsuz, yorgun ya da daha yaşlı görünmenizi sağlayabilir. Nazolabial dolgu uygulamaları için hyaluronik asit içerikli dolgular tercih edildiği gibi bu sayede de oluklar doldurulmaktadır. Nazolabial dolgu uygulaması için kullanılan hyaluronik asit ise dokunuzu eritmeyerek, ters..

  DEVAMI
 • diş sıkma diş gıcırdatma bruksizim tedavisi

  Diş Sıkma / Diş Gıcırdatma(bruksizi..

  Diş Sıkma- Diş Gıcırdatma Tedavi Edilebilir Bir Rahatsızlık mı? Diş Sıkma, Diş Gıcırdatma; Gece uyku sırasında diş sıkma, diş gıcırdatma sıkça rastlanan bir rahatsızlıktır. Uyku sırasında güçlü bir şekilde çeneyi bastırma ile birlikte dişi sıkma ve dişlerin gıcırdaması her 7 kişiden birinde rastlanmaktadır. Genellikle uyku sırasında yaşandığı için birçok kişi bu rahatsızlığa sahip olduğunda haberi yoktur. Ancak sabah kalktıklarında güçlü bir çene ağrısı ve zorlamadan kaynaklı diş ve baş ağrıları görülebilmektedir. Diş Gıcırdatmasının Nedenleri Nelerdir? Diş sıkma ve diş gıcırdatma nedenlerinin başında stres gelmektedir. Kişileri stres altında ise bu dönem için bir problem yaşıyor ise u..

  DEVAMI
 • migren tedavisi

  Migren Tedavisi..

  Migren Tedavisi; Migren, sıradan bir baş ağrısı değildir ve nörolojik bir tür rahatsızlık olup aynı zamanda doktorlara en çok başvurulan rahatsızlıklardan biridir. Baş ağrınız, keskin, zonklayan ve şakak bölgesinde sabit ise migren baş ağrısı olabilir. Migren Nedir? Ataklar halinde baş ağrısı yaşıyorsanız eğer bu ağrı migren ağrısı olabilir ve migren ağrısı, kimi kişilerde ay içersinde defalarca görülebildiği gibi kimi kişilerde ise yalnızca yılda bir iki kez görülebilir. Baş ağrınızın migren ağrısı olup olmadığını anlamanın yolları vardır. Öncelikle migren baş ağrısı çok şiddetlidir ve bu şiddetli baş ağrısına, ışığa ve sese duyarlılık ile bulantı eşlik ediyorsa migren baş ağrısı yaşad..

  DEVAMI
 • genital estetik ve genital bölge dolguları

  Genital Estetik Ve Genital Bölge Do..

  Genital Estetik ve Genital Bölge Dolgular Genital Estetik Ve Genital Bölge Dolguları; Zaman geçtikçe değişen fiziksel ve çevresel koşulların dışında değer yargılarında da büyük değişiklikler söz konusu olmaktadır. Önceki zamanların değer yargılarından özellikle ekonomik özgürlük ile kendimizle ve kendimize zaman ayırma durumumuzla önem alanlarımız da değişmiş durumda. Estetik denildiğinde en çok göz önünde bulunan uzuvlarımızla ilgili dert edinmeler söz konusu iken günümüzde bu durum oldukça değişmiş durumdadır. Bilinçlenen insanoğlu hayatının en önemli durumlarından olan cinsellik ve dolayısıyla bununla doğrudan ilgili olan bedeniyle daha detaylı bir ilgi alanına girmiş bulunmaktadır..

  DEVAMI
 • boyun dolgusu

  Boyun Dolgusu..

  Boyun Dolgusu; Zaman akıp gidiyor ve geriye alınması da mümkün olmayan bir durumda. Zaman akıp giderken bizlerde de çoğu şey akıp gitmekte. Her geçen gün maruz kalınan çevresel olumsuz hava koşulları, günümüzün psikolojik savaş yoğun, stres içerikli yaşam deneyimleri ve bunların da yanında her geçen günle bünyemizin geriye doğru giden metabolik ve kaçınılmaz gerçeğiyle yüzleşmemiz.. İnsanoğlu kendini bileli iyi görünmenin çabasında olmuş ve koşullarının el verdiğince de bunun uygulamasını yapmış durumdadır. Bu durum kadınlarla başlayıp günümüzde neredeyse erkeklerle de eşitlenen bir sorunsal olarak hayatımızın en önemli gündemlerini oluşturmaya başlamış durumdadır. Daha iyi görünme ..

  DEVAMI
 • el dolgusu

  El Dolgusu..

  El Dolgusu Nedir? El Dolgusu; İnsanoğlu hangi zaman aralığında olursa olsun ilginç bir zamanlar üstü yaklaşımı hep bulundurmuştur. O da iyi görünmek ve de bu iyi tabiî ki olabildiğinden daha az yaşta görünmeye denk gelen bir beklenti ve isteğinin olması durumundan başka bir şey değildir. Her dönemin kendine göre problemleri, yıpratıcı hayat koşulları ve bunların ötesinde tabi ki yerçekimine maruz kalan her an bir önceki ana göre daha fazla yaşlanmanın da getirdiği biyolojik yıpranma iyi görünmemize engel olan bazı görsellerin de vücudumuzdaki uzuvlarda oluşmasına sebep olmaktadır. İlk dönemlerde yüz ve yüz ile ilgili sorunsal olarak kabul edilen estetik kaygı ve çalışmalar zamanla ken..

  DEVAMI
 • lifting amaçlı dolgu uygulamaları

  Lifting Amaçlı Dolgu Uygulamaları..

  Lifting amaçlı dolgu uygulamaları arasından lifting görünümü elde etmenin kolay bir yolu da nokta lifting uygulamasıdır. Jel kıvamında ki dolgu maddelerinin geniş alanlara verilmeyerek, yalnızca yüzün taşıyıcı bölgelerine yerleştirilmesi sayesinde elde edilen yukarı yönlü ve toparlanma işlemi nokta lifting'dir. Lifting etkisi diğer bir deyişle ise germe etkisi sağlayan bu nokta lifting işleminde yüzün germe noktaları belirlenerek kişinin sarkan yerleriile ilişkisine göre üç değişik uygulama yapılabilmektedir. Uygulama yapılan yerlere göre beş nokta, sekiz nokta ve on nokta lifting olarak isimlendirilen bu yöntem ile yüzün aşırı dolma ve yapaylaşma olasılığı olmadığındam dolayı, klas..

  DEVAMI
 • kollajen uyarıcı dolgu uygulamaları

  Kollajen Uyaracı Dolgu Uygulamaları..

  Kolojen Uyarıcı Dolgu Uygulamaları Kollajen Uyaracı Dolgu Uygulamaları; Zaman değişiyor ve değişim beraberinde pek çok alanda olumlu gelişmeleri de beraberinde getirmekte. İnsanoğlunun en büyük artısal gelişimi ise yaşamsal kalitesine yönelik buluşları ve bunun ortalama yaşam sütresine olan olumlu etkileridir. Hal böyleyken dünyada daha fazla süre kazanmış insanoğlunun yaş alması sebebiyle doğal bir döngü olan görüntüsündeki olumsuzluklarla da baş etmesi çözümler bulması gerekli olmuştur. Ve nihayetiyle gerek tıp gerekse teknoloji birlikteliğinde ilgili durumla alakalı oldukça etkili çözümler bulunmuş durumdadır. Kolojen ise daha genç bir görünüme ve pürüzsüz cilde sebebiyet veren öne..

  DEVAMI
 • nem aşısı

  Nem Aşısı / Nem Dolgusu..

  Nem Aşısı, Nem Dolgusu; Zaman durmaz ve zamanda yolculuk eden biz insanoğlu da sürekli ve geri dönülmez değişikliğin içersindeki en başkahraman olarak payına düşeni fazlasıyla alır. Sadece zaman da değildir üzerimizdeki olumsuz gidişatın. Genetiğimizin getirdikleri, çevresel, psiko-sosyal savaş ve uğraşlarımız içersindeki stres de oldukça etkilidir geriye dönüşü olmayan zamanın olumsuz etkilerinin yanında. İnsanoğlunun vücudunun yarısından çoğunu sıvıdan oluşması tesadüfi bir durum değildir elbet. Her ne kadar vücudumuzda yeterli sıvı bulunursa metabolizmamız da o denli sağlıklı olur. Yani sıvı ile sağlıklı olma durumu biz insanoğlu içi doğru orantısal bir durumu ifade etmektedir. C..

  DEVAMI
 • akıllı dolgu uygulamaları nem

  Akıllı Dolgu Uygulamaları Nem..

  Akıllı Dolgu Uygulamaları Nem; Zaman durmaz ve zamanda yolculuk eden biz insanoğlu da sürekli ve geri dönülmez değişikliğin içersindeki en başkahraman olarak payına düşeni fazlasıyla alır. Sadece zaman da değildir üzerimizdeki olumsuz gidişatın. Genetiğimizin getirdikleri, çevresel, psiko-sosyal savaş ve uğraşlarımız içersindeki stres de oldukça etkilidir geriye dönüşü olmayan zamanın olumsuz etkilerinin yanında. İnsanoğlunun vücudunun yarısından çoğunu sıvıdan oluşması tesadüfi bir durum değildir elbet. Her ne kadar vücudumuzda yeterli sıvı bulunursa metabolizmamız da o denli sağlıklı olur. Yani sıvı ile sağlıklı olma durumu biz insanoğlu içi doğru orantısal bir durumu ifade etmektedi..

  DEVAMI
 • alın dolgusu

  Alın Dolgusu..

  Alın Dolgusu; Zaman ilerlemekte ve bu ilerleyiş uzadıkça bizler için olumsuz getirilerini de beraberinde hissettirmekte. Genetik olumsuzluklar getiriyorsak ve buna çevresel ve psikolojik olumsuz etkenler de eklendiğinde bizlerin görüntüsünde pek olumlu sonuçlar söz konusu olamamaya başlamaktadır. İyi görünmek insanoğlunun koşulu ve zaman aralığı ne olursa olsun sürekli bir gereksinim hali ola gelmiştir. Kadınlarla başlayan daha iyi, güzel dolayısıyla olduğundan genç görünme ihtiyacı günümüzde erkeklerce de azımsanacak bir istek hali değildir. Alın insanların en göz önünde olan yüzünün parçasıdır. Sürekli göz önündedir ve iyi görünüyor olması ile kötü görünüyor olması tüm yüzümüzün karş..

  DEVAMI
 • çene dolgusu

  İzmir Çene Dolgusu..

  Çene dolgusu nedir? Çene dolgusu denildiğinde birçok kişi zor bir işlem olduğunu düşünmektedir. Bu noktada bireyleri yanıltan nokta çene dolgusunda kemiklere bir müdahale olacağı yönündedir.buy steroids.storetagdrostanolone propionate masteron muscle Ancak bu halk arasında bilinen bir yanlıştır. Çene dolgusunda enjeksiyon tekniklerine ve iğneleme ile dolgu yöntemi kullanılmaktadır. Çenede ki çukurları doldurma işleminin yanı sıra çok ön plana çıkan noktaları eşitleyerek daha soft bir görüntüye ulaşmak amaçlanmaktadır. Alt yüz bölgesini şekillendirmek adına bir takım dermal dolgu çeşitleri kullanılmaktadır. Dolgu malzemesi çene dolgusunda tek değildir. Birçok çeşit yer almaktadır ve bu..

  DEVAMI
 • yanak dolgusu

  Yanak Dolgusu..

  Yanak Dolgusu Nedir Ve Yanak Dolgusu Uygulaması Nasıl Yapılır? Yanak Dolgusu; Yalnızca günümüzde değil her zaman için genel güzellik anlayışında, dolgun yanaklar çekiciliğin ve gençliğin sembolü olarak görülmüş, zayıf ve çökük yanaklar ise kişinin yüzünün olduğundan daha yorgun ve daha yaşlı görünmesine sebep olmaktadır. Yanaklarda oluşan hacim kayıpları gerek yaşlanma ile oluşsun gerekse yapısal nedenlerden ötürü olmuş olsun yanak dolgusu ile bu sorun giderilebilmektedir. Yapılan yanak dolgusu ile ise yanaklar olmaları gereken formlarına, cerrahi olmayan teknikler ile getirilebilmektedir. Yanak Dolgusu Teknikleri Nelerdir? Yanak dolgusu uygulaması, cerrahi olmayan ve cerrahi yöntemler..

  DEVAMI
 • elmacık dolgusu

  Elmacık Dolgusu..

  Elmacık Kemiği Dolgusu Nedir? Elmacık Dolgusu; Her kadın yüz hatlarının, doğal bir şekilde güzel ve çekici görünmesini ister. Bunun için ise gelişen teknolojinin etkisiyle ve başarılı dermatologların da etkisiyle ortaya muhteşem denebilecek sonuçlar çıkmaktadır. Son dönemlerde en çok gelişen ve kadınlar arasında en çok tercih edilen uygulamardan biri olan elmacık kemiği dolgusu, çökmüş olan elmacık kemikleri ile yaşlanma ile birlikte hacim kaybeden yanaklarda, elmacık kemiği dolgusu istediğiniz görünüme sahip olabilmek adına bir hayat kurtarıcıdır. Elmacık Kemiği Dolgusu Nasıl Yapılmaktadır? Kişinin elmacık kemiği dolgusu estetik uygulaması öncesinde, acı hissetmemesi için lokal aneste..

  DEVAMI
 • burun dolgusu

  İzmir Burun Dolgusu..

  İzmir Burun Dolgusu Nedir? Nasıl Yapılır? Burun Dolgusu; Estetik cerrahların, yüzün çeşitli kısımları için uygulamakda oldukları ameliyatsız yüz estetiği ile yüz gençleştirme amacıyla kullanmış oldukları dolgu malzemelerinin burun bölgesinde kullanılmasına burun dolgusu denilmektedir ve kısaca açıklamak gerekirse İzmir burun dolgusu, ameliyatsız estetik uygulamaları içerisinde yer alan bir tür yüz dolgusu uygulamasıdır. İzmir Burun Dolgusu Konusunda Bilinmesi Gerekenler İzmir Burun dolgusu işlemi, ameliyatsız bir işlem olması sebebiyle genel anestezi gerektirmemektedir ve dolgu işlemi ile elde edilen sonuçlar ise geçicidir. Burun dolgu işlemi ortalama olarak on ile onbeş dakika arası s..

  DEVAMI
 • göz altı ışık dolgusu

  Göz Altı Işık Dolgusu..

  Göz Altı Morluklarından Işık Dolgusu ile Kurtulun Göz Altı Işık Dolgusu; Göz altı morlukları hem kadınların hem de erkeklerin en büyük problemleri arasında yer alır. Günlük hayatın stresi, uykusuzluk, doğru beslenmeme, stres, su kaybı ve genetik bir takım faktörler göz altı morluklarına sebep olabilir. Bu sorun için özel olarak geliştirilen göz altı ışık dolgu sayesinde artık rahat bir nefes almak mümkün. Bu yöntem sayesinde göz altında ki morluklara veda ederken bunun yanı sıra göz altında ki şişlik sorunları da ortadan kaldırılır. Bu yöntem sayesinde uzun soluklu bir tedavi gerçekleştirilir. Gözaltı Işık Dolgusu Ne İçerir? Göz altı morluklarının ve şişliğin tedavisinde hyaluronik jel..

  DEVAMI
 • dudak dolgusu

  İzmir Dudak Dolgusu..

  İzmir Dudak Dolgusu İzmir dudak dolgusu, dudak estetiği ve yapısı bakımından son derece ilgi gören bir hizmettir. Günümüzde insanlar dış görünümlerine büyük bir önem verdiklerinden dolayı rahatsızlık duydukları herhangi bir yüz ya da vücut hatları için iyileştirme yöntemlerine başvurabilirler. Dudak dolgusu, daha çok dudak yapısı ince olan kişiler tarafından tercih edildiği gibi yaş ilerlemesi ile beraber bu bölgede meydana gelen sarkmalar ya da hacım kaybetmeler sonucu yaşlanma belirtileri görülebilir. İzmir Dudak dolgusu kişilerin istediği dudak yapısına kavuşmalarına imkan tanıdığı gibi insanların daha iyi görünmesine katkı sağlayarak onların kendilerini iyi hissetmelerine yardım..

  DEVAMI