Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Botilinium Toksin(Bot0ks & Disport) Uygulamaları

 • toksinle burun estetiği

  Toksinle Burun Estetiği..

  Ameliyatsız Toksin Yöntemi ile Burun Estetiği Nasıl Yapılır? Toksinle burun estetiği, ülkemizde en çok yaptırılan estetik operasyonlar arasında burun estetiği ilk sırada yer almaktadır. Her 3 kişiden 2 si burnundan rahatsızlık duymakta ve estetiğe yönelmektedir. Ancak bilindiği üzere burun estetiği son derece zahmetli ve zorlu bir estetik türüdür. Ameliyat süreci ve ameliyat sonrası oldukça uzun bir süreç olup kesin sonuç için ortalama olarak 1 sene tamamlanması gerekir. Aynı zamanda narkoz altında yapılan bu ameliyatlarda süreler oldukça uzun olup ameliyat birçok kişiyi korkutmaktadır. Eğer burun bakımından estetik kaygılar taşıyor ancak ameliyattan korkuyor iseniz artık tıbbın ve te..

  DEVAMI
 • boyunda toksin uygulamaları

  Boyunda Toksin Uygulamaları (Nefert..

  Boyunda Toksin Uygulamaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler Boyunda toksin uygulamaları dünyada özellikle 21. yüzyılın en çok uygulanan estetik tedavilerinden biridir. Cerrahi operasyonlara ihtiyaç olmadan yapılan bu işlemler dolgu içeren uygulamalar içinde sayılmaktadır. Özellikle nefertiti boynu ile bütün kırışıklıklara karşı büyük bir gelişme sağlandığı bilinmektedir. Boyunda Toksin Uygulamalarının Özellikleri Boyun vücudun en ince ve en hassas derisini bulunduran kısımlardan biridir. Bu sebepten dolayı yaşlanmaya karşı da sarkma ve kırışıklıklara karşı da oldukça hassasdır. Boyunda oluşan kırışıklıklardan ya da çizgili kısımlardan boyunda toksin uygulamaları sayesinde kurtulmak çok kola..

  DEVAMI
 • kaş kaldırma

  Kaş Kaldırma..

  Kaş Kaldırma; Değişen moda akımları ile birlikte, ideal kaş pozisyonunun, sivriliği, şekli, yukarı ya da aşağıya yönelimi, kalınlığı ve pozisyonu da yıllar içersinde değişkenlik göstermiştir. Yakın bir geçmişe kadar ideal kaş şekli, yay gibi kıvrımlı ve en yüksek noktası gözbebeğinin dış hizasında olan şekil iken günümüzde ise ideal kaş tasarımı yerini daha düz kaş şekline bırakmaya başlamıştır. Ayrıca ideal kaş tasarımında, kaşın kıvrım yaptığı noktanın, başlangıç ve bitiş noktalarının, yatay bir çizgi üzerinde olması ile uzunluğunun ise gözün iç kısmından başlayarak dış kısmına kadar ulaşması beklenmektedir. Ayrıca kaşların kendi güzelliklerinin haricinde, gözlerin güzelliğini de ..

  DEVAMI
 • gülüş bozukluklarında toksin uygulamaları gummy smile

  Gülüş Bozukluklarında Toksin Uygula..

  Gülüş Bozukluklarında Toksin Uygulamaları; Güzel bir gülüşe sahip olmak herkesin daha mutlu ve daha öz güvenli bireyler olmalarını olanak sağlamaktadır. Fakat gülüş bozuklukları insanların bu aşamada olumsuz etkiler yaşamalarına sebep olmaktadır. Gülüş Bozukluklarının Nedenleri: Gülüş bozukluklarının birden fazla nedeni mevcuttur. Bu sebeplerden biri diş etlerinin fazla prtaya çıkması yani görünmesidir. Gülüş esnasında ya da konuşma sırasında olması gerekenden daha fazla ortaya çıkan diş etleri bu probleme sahip insanları olumsuz olarak etkiliyor. Üst çenenin dikey bir şekilde gelişim göstermesi veya üst dudağın çok hareketli olması nedeni bu problemin en önemli nedenleri arasında kendi..

  DEVAMI
 • hyatoks uygulamaları

  HyaToks Uygulamaları..

  HyaToks uygulamaları, ilerleyen yaş özellikle bayanları olumsuz olarak etkilemektedir. Bu sebepten dolayı oluşan yüz çizgilerini boyun ya da dekolte bölgelerinde meydana gelen bozulmaları çözmek ve eski haline döndürmek için çeşitli dolgu yöntemlerine başvurulmaktadır. Bu uygulamaların seçilmesinin en büyük nedenlerinden biri tedavi sona erdikten sonra hastaların hemen günlük rutinlerine dönebilme imkanlarıdır. Üstelik bu toksin uygulamaları sırasında uygulamanın yapılacağı bölüm uyuşturulduğu için kişilerin acı hissetmeleri de mümkün değildir. Cilt bakımlarına ve kendilerine özen gösteren hastalar düzenli aralıklarla yaptırdıkları toksin işlemleri sayesinde yaşlanma izlerini uzun süre..

  DEVAMI
 • mikro toksin uygulamaları

  Mikro Toksin Uygulamaları..

  Mikro Toksin Uygulaması Hakkında Merak Edilenler Mikro toksin uygulamaları, günümüzde estetik operasyonlar sıkça karşımıza çıkmaktadır. Birçok kişi estetik operasyon yaptırmakla birlikte bu alana büyük yatırımların yapılması ile yeni yöntemler karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan birisi ise mikro toksin uygulamaları dır. Bu yazımızda sizler için mikro toksin uygulaması hakkında merak edilen konular hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Eğer sizde bu yöntem nedir, ne işe yarar, nasıl uygulama yapılır merak ediyor iseniz doğru yerdesiniz demektir. Mikro Toksin Uygulaması Hangi Durumlarda Kullanılır? Mikro toksin uygulamasının hangi durumlarda kullanıldığına değinmeden önce ilk olarak ne olduğ..

  DEVAMI
 • aşırı terleme tedavisi

  Aşırı Terleme Tedavisi..

  Aşırı Terleme Tedavisi; Terleme aslında vücudun kendi içerisindeki bir çalışma sistemi olup sağlıklı insanın belli durumlar ve oranlarda yaşaması gerekli bir metabolik durumdur. Fakat hayatın da her alanı ve durumunda olduğu gibi insan bünyesi de fazla olan her şeyde anormal bir durumla karşı karşıya kalmış olur. Aşırı terleme vücutta bazı durumların deforme olduğunu ve anormalliğin habercisidir. Ter bezlerimiz apokrin ve ekrin olmak üzere iki çeşit olup bu bezlerin salgılanma sebebi vücuttaki gereksiz ve olumsuz atıkların (sıvı yoluyla atılabilir olanları ki en bilineni tuzdur) atılmasına neden olur ve bunun sonucunda da vücut ısısını belli bir soğutma sistemiyle dengeler. Aşırı te..

  DEVAMI