Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Bölgesel İncelme

 • karboksiterapi ile zayiflama

  Karboksiterapi İle Zayıflama..

  Karboksi Terapi Nedir? Karboksi Terapi Hangi Durumlarda Kullanılır? Karboksiterapi İle Zayıflama; Karboksiterapi deri altına Karbondioksit(CO2) gazının enjekte edilip dokudaki metabolizmanın hızlandırılması ve dolaşımın hızlandırılması işlemine verilen addır. 1930’lu yıllardan günümüze kadar kullanılan karboksi terapi işlemi pek çok insan üstünde denenmiş ve deneyenlerin çoğu memnun kalmıştır. Bu yazımızda sizlere karboksi terapi hakkında bilgiler vererek sizin de bu konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. Karboksiterapi Nasıl Uygulanır? Bu yöntem uygulaması gayet basit olmakla beraber, CO2 gazının doku altına enjekte edilmesiyle yapılır. Enjekte edilen madde, doku tarafından..

  DEVAMI
 • ultrasonik kavitasyon tedavisi

  Ultrasonik Kavitasyon Tedavisi..

  Ultrasonik Kavitasyon Tedavisi İle Bölgesel Zayıflama Ve Selülit Tedavisi Ultrasonik Kavitasyon Tedavisi; Ultrasonik kavitasyon, bölgesel zayıflama ile selülit tedavisi amacıyla kullanılan şok dalga yöntemi olup işlem sonrasında, yağ hücreleri serbest yağ asitlerine dönüşerek vücut tarafından enerji olarak harcanmaktadır. Ultrasonik kavitasyon tedavisi ile yağ hücreleri, yağ tutma özelliklerini kaybettiklerinden dolayı uygulamanın sonucu kalıcıdır. Ultrasonik Kavitasyon Tedavisinin Etki Prensibi Ultrasonik kavitasyon tedavisinde, cilde uygulanan ultrason yayılarak yağ dokusunda bulunan hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine bağlı olarak patlama, genişleme ve köpüklenme yar..

  DEVAMI
 • selülit tedavisi

  Selülit Tedavisi..

  Selülit tedavisi, zayıf ya da kilolu olması farketmeksizin her on kadından sekizi selülitten şikayetçidir. Östrojen hormonunun etkisi ile oluşabilen, dengesiz ve aşırı beslenmeye ilaveten hareketsizlik ve kilo alımıyla birlikte selülit artan bir sorundur. Selülit, deride daha çok kalça, uyluk ve basenlerde görülen ve portakal kabuğu görünümünde çukurcuklar ile ortaya çıkan bu sorun, yüzme, yürüyüş ve doğru tedavi yöntemleri ile kontrol altına alınabilir bir durumdur. Selülit tedavisi için en sık kullanılmakta olan teknolojik çözümler ise Vshape Prime ile VelaShape selülit tedavisidir. VelaShape İle Selülit Tedavisi VelaShape sistemi, hem cildin üst tabakasına hemde derin dokulara etki e..

  DEVAMI
 • karoboksi terapi

  Karoboksi Terapi..

  Karoboksi Terapi Hakkında Bilinmesi Gerekenler Karoboksi terapi, teknolojinin ilerlemesi ve insan nüfusunun artması ile beraber yaşamlarımıza yeni yeni kavramlar girmeye başladı. İnsanoğlunun gereksinimleri de bitmek bilmiyor ve buna bağlı olarak daha önceden hiç bilmediğimiz şeyleri öğreniyoruz. İşte onlardan bir tanesi de karboksik terapi olarak adlandırılan ve çok değişik amaçlar için kullanılan bir metot. Bu yöntem adından da kısmen de olsa anlaşılabileceği üzere kısa CO2 olarak adlandırdığımız karbondioksit gazının tedavi amaçları olarak vücudun değişik noktalarına uygulanmasına verilen isimdir ve gün geçtikçe de kullanım alanı genişleyen tıbbın yeni keşiflerinden bir tanesi olan..

  DEVAMI
 • lipoliz

  Lipoliz..

  Lipoliz, bölgesel yağ eritme ve etkili bir lokal zayıflama yöntemi olan Lipoliz uygulamasında, soyadan elde edilmekte olan fosfatidil kolin kullanılmaktadır. Fosfatidil kolin, önceleri değişik bileşikler şeklinde mezoterapi kokteyllerinde çok az bir miktar kullanılırken, lipoliz yönteminde saf ve çok miktarda uygulanmakta ve ayrıca fosfatidil kolin, yaklaşık olarak on yıldır da tansiyonu kontrol etmeye yardımcı, kolesterol düşürücü ve yine felçli hastalarda da benzer amaçlar ile yüksek dozlarda damardan uygulamalar ile kullanılmaktadır. Bu sebeple de FDA tarafından onaylanmış, güvenilirliği ve ekinliği kanıtlanmış olan etken bir maddedir. Lipoliz Hangi Amaçlar İle Kullanılmaktadır? L..

  DEVAMI