Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Blog

 • buca lazer epilasyon

  Buca Lazer Epilasyon..

  Buca Lazer Epilasyon Nedir? Buca lazer epilasyon uygulamaları kişilere oldukça kolaylık ve konfor sağlamaktadır. Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenler için geliştirilmiş estetik bir yöntemdir. Bilinçsiz bir şekilde uzman olmayan kişiler tarafından yapılması ise farklı sorunlara neden olabilmektedir. Buca lazer epilasyon uygulamaları lazer cihazlarından çıkan ışınların yardımıyla kıl sorununa kalıcı bir şekilde çözüm üretmek adına geliştirilmiş teknolojinin bir ürünüdür. Kıl yoğunluğu olan bölgeye uygulama yapmak için doğru yöntem ve doğru cihaz seçilmelidir. Kıl ve cilt yapısına uygun olan cihazdan yayılan lazer ışınları atışlar yaparak çevreye zarar vermeden sadece kı..

  DEVAMI
 • fransız askısı

  İzmir Fransız Askısı..

  Fransız askısı, plastik cerrahi olmaksızın yüz germe işlemine denmektedir. Son zamanlarda estetik sektöründe çokça tercih edilen bir yöntemdir. Bu uygulama kısa sürelerde sonuçlanmaktadır, hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır ve oldukça güvenilirdir.buy steroids.storetagclomiphene citrate clomid drugs Anestezi ve kasisiz yapılmasına gerek yoktur. Bunlar olmadan yapılır. Bu sebeple oldukça güvenilirdir. Fransız askısı oldukça kalıcıdır ve uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Cildinde aşırı sarkma ve kırışıklık olmayanlar, cerrahi müdahalelerden korkan kişiler rahatlıkla fransız askısı uygulayabilirler. Fransız Askısı Avantajları Nelerdir? Bir operasyon olmadığı için cerrahi operasyon ..

  DEVAMI
 • paris ışıltısı

  Paris Işıltısı..

  Ciltte Devrim Işıltısı Paris ışıltısı, florida laboratuarı tarafından geliştirilen,  NCTF 135HA cilt yenileme ve cilde yeni boyut kazandıran enjekte yöntemlerindendir. Cildin derinliklerine kadar etkisini sürdüren paris ışıltısı yöntemi enjekte yöntemi ile derinin iç kısmını ve hücrelerini canlandırarak, gözeneklerini açan, cildin pek çok noktasına verilen ölü hücreleri canlandıran maddelerin hareket noktasını güçlendiren bir yapıya sahiptir. Bu işleme tıp dilinde mikro enjeksiyon yöntemi denilmektedir. Paris ışıltısı tedavisi teknoloji potansiyelinin hızlı bir evrim geçirdiği Avrupa biliminin tip hizmetleri üzerinde çalışmalarını daha da sıkıştırdığı bir dönemde, tıbbi cihaz ve yön..

  DEVAMI
 • scarlet s

  Scarlet S..

  Tanımı Ve Uzmanlık Alanı Scarlet S, tıp uzmanlık alanının son yıllarda gelişim gösterdiği en önemli iğne uygulamalarından birisidir. “Altın iğne “olarak ifade edilen altın frekans özelliğine sahip cilt gençleştirme ve şoklama işlemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Artan iş yoğunluğu ve sosyal hayatın sıkıcı ve gerginlik yaratan yüzü, hastaların daha çok teknoloji nimeti tıp uzmanlık alanlarından istifade etmesine fırsat tanıyarak; gençlik iksiri olarak tıbbi uzmanlık alanlarından narkoz almadan istifade etmek başlı başın bir ihtiyaç haline gelmiştir. Scarlet S bilişim dünyasının topluma kazandırdığı en önemli ve faydalı buluşlardan, ameliyatsız cilt yenileme tekniklerinden birisidir. ABD..

  DEVAMI
 • izmir glutatyon tedavisi

  Glutatyon Tedavisi..

  İzmir Glutatyon Tedavisi İzmir glutatyon tedavisi, vücudun gereksinimi olan enerjinin üretimi aşamasında ve kullanımı sırasında metabolik atık madde olarak serbest oksijen radikalleri oluşur. Ayrıca maruz kaldığımız hava kirliliği, güneş ışınlarında yer alan ultraviyole ışınları, radyasyon, ağır metallerin birikimi gibi olumsuz çevre faktörleri, sigara, alkol v.b. gibi zararlı maddeler ve kullanılan ilaçlar da vücutta serbest radikallerin birikimine neden olurlar.hgh usa Biriken serbest oksijen radikalleri vücudumuzda yer alan hücrelerimize ve hücrelerimizdeki yaşamsal yapılara zarar verirler. Glutatyon Destek Tedavisi Nedir? Vücutta yirmili yaşlardan sonra glutatyon üretimi yavaşla..

  DEVAMI
 • face and neck stretching without surgery

  Face and Neck Stretching Without Su..

  Face and neck stretching without surgery Face and Neck Stretching Without Surgery; Many people are experiencing aesthetic problems. Today, with the development of technology, many changes and convenience in the field of medicine have been experienced and these changes have manifested itself in aesthetic field. In addition to the ease of operations, a number of aesthetic procedures can be performed without surgery. These are the facial & neck stretching process with silhoutte soft which is a procedure without surgery. Sagging in the face area causes many people to worry about lying under the knife even though the individual has aesthetic concerns due to the bad image that occurs in..

  DEVAMI
 • lip filler

  Lip filler..

  Wondering about Lipstick Lip filler; The plump, shaped and beautiful lips are the most important symbols of women's aesthetics not only today but when we look at a person's face, the eyes form the focus point at the upper part of the face and the lips form the room point at the lower part. The lips, which are attractive and distinctive lines, are the expression of sexual attraction, health and youth. Causes of Need for Lip Stuff, In some people the lips are structurally incredulous. In addition, depending on the age, the lips lose their appeal just like the other parts of the face, and the lips become lighter and thinner due to the loss of volume due to aging. In addition to all these, os..

  DEVAMI
 • jaw filler

  Jaw Filler..

  Everything about Jaw Filler! Jaw Filler; Always attractive and strong jaw is favored by both women and men. In addition to having a face-to-face, it has a beautiful line, and at the same time, the chin face, which is integrated symmetrically, is clearer and more beautiful. However, some jaw problems, inherent genetic characteristics can cause differences in the jaw area. These differences may be very small, or they can be confronted with the measure that one does not like. In such situations, many people tend to operate the jaw filling operation and undergo aesthetic operation for a more elegant, symmetrical jaw. In our country, a lot of people prefer to nose aesthetics while jaw fill..

  DEVAMI