Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Ameliyatsız Yüz ve Boyun Germe

Ameliyatsız Yüz ve Boyun Germe İşlemi

Birçok kişi estetik olarak sorunlar yaşayabilmektedir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte tıp alanında birçok değişim ve kolaylık yaşanırken bu değişimler elbette ki estetik alanda da kendini göstermiştir. Ameliyatların kolaylaşmasının yanı sıra ameliyatsız olarak bir takım estetik işlemler yapılabilmektedir. Bunlarda biride ameliyatsız işlem olan silhoutte soft ile yüz & boyun germe işlemidir.  Yüz bölgesinde ki sarkmalar, boyun bölgesinde oluşan kötü görüntü sebebi ile bireyler estetik kaygılar yaşasa da bıçak altına yatma düşüncesi birçok kişiyi rahatsız etmektedir. Ancak bu ameliyatsız yüz germe işlemi sayesinde büyük bir kolaylıkla istediğiniz görüntüye ulaşmak mümkün hale geliyor.

İple yüz germe işlemi nasıl yapılır?

Silhouurre soft tekniği olarak bilinen iple yüz germe işlemi oldukça pratik ve hızlı bir yöntemdir. Hızlı bir şekilde işlem yapılmasının ardından ameliyat korkusunu azaltarak oldukça başarılı sonuçlar elde edebilir. Bu noktada yüz içine özel ip geçirilip bu ipler yüzün iç kısmında kalmaktadır. Bu sürecin ardından ip erime işlemi zaman içinde yavaş yavaş devam eder. Ancak bazı durumlar da ip erimemekte ve bir yakım riskler ortaya çıkmaktadır. Ancak bu riskler ameliyat riskinden daha düşük olduğu için birçok kişi tarafından silhoutte soft ile yüz & boyun germe uygulaması sıkça tercih edilen bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Silhoutta (iple yüz germe ) işlemi hangi durumlarda kullanılır?

İple yüz germe işleminde yüz askılama en çok tercih edilen yöntemdir. Bu sayede sıkılaşma sağlanırken yaş ile birlikte ortaya çıkan sarkmalar ortadan kalkmış olur. Gıdı ve boyun bölgesinde ki sarkmalar saklanabilir ve bölgede sıkılaşma sağlanır. İple yüz germe işlemi yanak estetiğinde de kullanılmaktadır. Elmacık kemikleri bölgesinde düşük bir yanak söz konusu ise bu yöntem ile yanak asma operasyonu gerçekleştirilmektedir. Düşük göz ve düşük kaş gibi estetik sorunlarda kaş kaldırma uygulamaları ile ifade değiştirilebilmektedir. Boyun ve çene hattında farklılıklar yaratılabilir. Son olarak birçok kişinin merak ettiği burun estetiğinde de ip ile germe işlemi gerçekleştirilmektedir.